Ягмур Борис Еммануїлович

Уролог
лікар вищої категорії
Лікар-уролог вищої категорії. Доктор Ягмур Б.Е. перший з урологів Дніпропетровська впровадив в практику ряд операцій по радикальному лікуванню раку передміхурової залози, створення ректосігмоідного «сечового міхура», відведення сечі в ізольований кишковий сегмент після видалення сечового міхура.

Сергей
18 квітня '18р.
Я думаю один из лучших специалистов Украины, благодарин ему безгранично, дай Бог ему крепкого здоровья и пусть помогает людям как можна больше!
Сергей
18 квітня '18р.
Большущее спасибо , высочайший специалист!!
Замечательный хирург ! Продлил жизнь моему отцу. Оперировал его по поводу аденомы предстательной железы и камня в мочевом пузыре. Хирург и человек с Большой Буквы !
Борис
25 травня '16р.
Человек-легенда! Здоровья и долгих лет жизни ему!
Хочу выразить огромную благодарность и уважение замечательному доктору – профессионалу от Бога. Смело доверяйтесь этому опытному, внимательному и неравнодушному специалисту. Крепкого ему здоровья и долгих лет жизни. Спасибо Вам огромное Борис Эммануилович!
Иван
Доктор от Бога!!!

• 1968 р. - Дніпропетровська державна медична академія, за спеціальністю «Лікувальна справа».

• Член Асоціації урологів України;
  • Член Всеросійської асоціації хірургів-урологів;
  • Член Асоціації Онкоурологів України;
  • Член Всеросійської асоціації онкоурологів.
Схожі спеціалісти:
Дитячий хірург, дитячий уролог, хірург, хірург-ендокринолог
Уролог, Хірург, Проктолог, Пластичний хірург