Когут Віктор Вікторович

Уролог
Лікар вищої категорії
Кандидат медичних наук
Уролог і андролог вищої категорії, кандидат медичних наук, стажувався за кордоном. Проводить консультації, діагностику та терапію, консервативну і хірургічну (відкриті, ендо- та лапароскопічні операції на органах сечостатевої системи).

Лікар працює в клініках:
Київ пр-т Павла Тичини, 22 м.Лівобережна3911м.Дарниця5210м.Позняки15

Борис
Не знаю как кому, а мне Когут быстро и без проблем диагноз поставил. Хорошие препараты современные назначил, я уже через 5 дней почти в порядке. Хороший врач!
Около месяца беспокоили рези при мочеиспускании, болезненность внизу живота. Принимал антибиотики, но через 5 дней после окончания курса симптомы снова вернулись. Благодаря своевременной диагностике у Виктора Викторовича удалось вылечиться и избежать осложнений. Спасибо
Петр
Очень хороший специалист. Помог мне решить возникшие проблемы со здоровьем. Рекомендую.
Дмитро
Гарне відношення, порозуміння та ефективна допомога - ось що я отримав від Когута В.В. Дякую за це!
Георгий
Отличный врач. Великолепный специалист.!!!!!!

• 1993 - 1998 р. — Луганський державний медичний університет. Спеціальність - лікувальна справа.
  • 1998 - 2000 р.- інтернатура за спеціальністю "урологія" на базі Київської міської клінічної лікарні №6.
  • 1998 - 2000 р.- інтернатура за спеціальністю "урологія" на кафедрі урологія НМАПО ім. П. Л. Шупика.

• 2015 р. — Вища кваліфікаційна категорія лікаря за спеціальністю «урологія». ТУ "Ендоскопічні методи лікування в урології", "Лапароскопічна урологія".

Участь в асоціаціях, наукові робота

• 2003 - 2006 р. — очний аспірант кафедри урології НМАПО ім. П. Л. Шупика.
  • 2006 - 2011 р. — асистент кафедри урології НМАПО ім. П. Л. Шупика.
  • 2007 р. — Диплом кандидата медичних наук. Спеціальність "урологія". Дисертація на тему "Корекція гіпоцитратурії та гіперурикозурії в комплексній профілактиці повторного утворення каменів у хворих на щавлевокислий нефролітіаз".
  • З 2011 р. – доцент кафедри урології НМАПО ім. П. Л. Шупика
  • 23 наукові праці, з них 1 навчально-методичний посібник. Брав участь у роботі 12 міжнародних та всеукраїнських конференціях, з'їздах та конгресах.