Яблонська Наталія Павлівна

Акушер-гінеколог
лікар вищої категорії
Лікар займається діагностикою, профілактикою та лікуванням гінекологічних захворювань. Проводить видалення та установку внутрішньоматкової спіралі. Виконує біопсію шийки матки, вишкрібання матки, відеокольпоскопію та поліпектомію. Лікує ендометріоз, полікістоз яєчників, ерозію шийки матки та гінекологічні травми.

Вероніка
У день прийому, приблизно за півгодини мені подзвонили і дізналися, чи прийду я на прийом, чи все в силі. Це дуже приємно: "На тебе чекають". Лікар викликає прихильність до себе відразу, робить прийом дуже затишним і "гостинним". Рекомендую!
Тамара
Лікар дуже позитивна сама по собі жінка, дуже відкрита. Якось приходиш, і немає цієї напруги, як буває, коли звертаєшся до лікарів. Все було так спокійно, навіть по-домашньому, я б сказала. А що найголовніше, ліки допомагають! Рекомендую!
Яна
Мне нравится Наталья Павловна, уверенно говорит, задает много уточняющих вопросов, слушает и думает, а не рубит с плеча как бывало. Болит - на тебе список таблеток и анализов. Тут не так и слава Богу. Рекомендую
ОЛеся
уютная клиника, приятныая врач. похвалила за то, что беспокоюсь о здоровье - была на плановом осмотре полугодичном. приятное впечатление, приду еще
Нашла причину постоянных болей и прописала лечение. Помогает. Надеюсь что все пройдет хорошо

• 1995 р. — Дніпропетровська державна медична академія, лікувальна справа.

• 2014 р. — курси ТУ факультет післядипломної освіти ДГМП.
  • 2018 р. — курси ТУ ендокринологія молочних залоз НМПО (м. Київ).
  • 2016 р. — переаттестація ФПО ДГМА асоціація акушерів-гінекологів в Дніпропетровській обл.