Гур'єва Оксана Василівна

Педіатр, Гастроентеролог дитячий
Лікар вищої категорії
Гастроентеролог Гур'єва Оксана Василівна спеціалізується на діагностиці, лікуванні, профілактиці захворювань шлунково-кишкового тракту у дітей. Проводить консультації маленьких пацієнтів, де здійснює первинний їх огляд. Проводить аналіз калу на дисбактеріоз. Лікує дитячі гельмінтози. Спеціалізується на медикаментозному лікуванні гастриту, виразок, поліпів, панкреатиту. Діагностує пухлини, абсцеси, кісти в різних органах шлунково-кишкового тракту. Призначає медикаментозне лікування, фототерапію, дієту. У більш важких випадках направляє на операцію. Має вищу кваліфікаційну категорію.

Очень хороший врач и как человек если есть какие то проблемы рекомендую всем
Несколько лет наблюдаемся у Оксаны Васильевны Гурьевой. Грамотный и толковый гастроэнтеролог, не даёт лишних назначений, очень адекватно подходит к лечению и обследованиям. Оксана Васильевна нам очень помогла, вывела из кризисного состояния, сейчас мы продолжаем терапию, очень довольны её работой.
Григорій
Доктор понравилась и мне, и ребенку. Думаю, можно будет обращаться к ней и дальше
Доктор понравился мне и ребенку, душевный подход.
Ольга Валентиновна
Врач хороший, отзывчивый. Оксана Васильевна участливая и вежливая.

• Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця.

• 2016 р. - ПАЦ дитяча гастроентерологія.

Участь в асоціації

• Член Асоціації педіатрів-гастроентерологів та нутріціологів;
  • Член Асоціації педіатрів.