Гриць Людмила Георгіївна

Дитячий фтізіатр
Консультація
Лікар-фтизіатр вищої категорії. Приймає пацієнтів дорослого, підліткового і дитячого віку. Надає лікарську допомогу при таких захворюваннях, як саркоїдоз і туберкульоз. Консультує з приводу результатів реакції Манту і ревакцинації, складає індивідуальні плани терапії. У своїй діяльності використовує сучасні методи профілактики, діагностики, лікування і реабілітації. Веде активну наукову діяльність, є постійним учасником Всеукраїнських медичних конференцій.

28.02.2017
30 листопада '-1р.
Когда очередной раз в школе делали вакцинацию Манту, у врачей были какие-то подозрения. Мы решили не медлить, и сразу пошли к опытному специалисту. Консультировались мы у Людмилы Георгиевны. Паниковать доктор не стала, и нам не разрешила. Она назначила ревакцинацию. Результат был отрицательный. Благодаря этому квалифицированному врачу мы спим спокойно.
07.03.2017
30 листопада '-1р.
Грыць Людмила Георгиевна спасла жизнь нашей дочери. После положительной реакции на вакцинацию Манту мы обратились к этому доктору. Людмила Георгиевна подтвердила диагноз. Хорошо, что мы сразу записались на прием, так как раннюю стадию лечить легче. Грыць составила индивидуальный график терапии. В результате, дочь полностью поправилась.

• 1981 p. — Дніпропетровська державна медична академія, спеціальність: лікувальна справа.