Гайванюк Олена Анатоліївна

Дитячий офтальмолог
41 рік досвіду
Дитячий офтальмолог займається лікуванням гострих та хронічних кон'юнктивітів, порушень акомодації, амбліопії, косоокості, міопії. Лікар призначить лікувальну терапію при синдромі сухого ока, ячмені та халязіоні. Олена Анатоліївна проведе точну діагностику у разі зниження зору з метою призначення оптимальної схеми лікування.

Была с дочкой на приеме у врача офтальмолога Гайванюк Е. А., врач компетентный, вежливый общительный. Предложила нам аппаратное лечение, большое ей за это спасибо, так как это лечение дает моей дочери положительный результат. Клинику посоветовали мне знакомые, которые здесь уже были. Буду так же советовать клинику своим знакомым.
Прошли аппаратное лечение зрения в ОН Клиник. Результатом остались довольны, зрение с 20% поднялось до 40%. В дальнейшем будем поддерживать рекомендации врача-офтальмолога Гайванюк О. А. Врач очень внимательный, все доходчиво объясняет, ответила на все мои вопросы. Через 3 месяца обязательно к ней вернемся на контрольный осмотр.

• 1982 - закінчила Одеський Медичний інститут ім. Пирогова, Одеса. Спеціалізація «Педіатрія».
  • 1990 -ТУ Український інститут удосконалення лікарів, м. Харків. Спеціалізація «Дитяча офтальмологія».

Дитячий офтальмолог займається лікуванням захворювань

• захворювання повік (блефарити)
  • дисфункція мейбомієвих залоз
  • демодекоз
  • гострі та хронічні коньюктивіти
  • кератити
  • комп'ютерний синдром
  • косоокість
  • міопія
  • гострий напад глаукоми
  • стороннє тіло коньюктиви, рогівки
  • синдром сухого ока
  • халязіон
  • ячмінь
  • зниження зору
  • забитий очі
  • відшарування сітківки
  • гіперметропія
  • пресбіопія
  • порушення зору неврологічного походження
  • склерити