Данилюк Неля Вікторівна

Педіатр
Лікар першої категорії
Педіатр першої категорії, спостерігає діток грудного віку, займається лікуванням гострих інфекцій вірусної природи нижніх / верхніх дихальних шляхів, хвороб шлунково-кишкового тракту, субфебрилітет, глистових інвазій, хвороб інфекційної природи.
Консультація

Алина
Врач помогла сыну вылечить цистит. Теперь обращаемся только к ней, отличный специалист
Зоя К.
Неля Владимировна!! Родимая наша! Лечит нашего сыночка, благодарим!!!))
Вежливая и приятная, к детям очень хорошо относится и проводит эффективное лечение. Рекомендую.
В 7 месяцев сыночек подхватил инфекцию, видимо не углядела... Неля Викторовна нам помогла справиться с болезнью, спасибо ей огромное!

• 2006 р. — XI симпозіум педіатрів "Мати і дитина", м. Катовіце (Польща).
  • 2010 р. — Науково-практична конференція з міжнародною участю "Питання патогенезу, діагностики та лікування сепсису у дітей", м. Київ.
  • 2011 р. — Науковий семінар-тренінг MОЗ/ЮНІСЕФ "Надання медично-соціальних послуг підліткам та молоді"
  • 2012 р. — Науковий симпозіум Національної дитячої спеціалізованої лікарні "ОХМАТДИТ" "Питання патогенезу, діагностики та лікування сепсису у дітей", м. Київ.