Чупахіна Неля Миколаївна

Анестезіолог
лікар вищої категорії
Анестезіолог вищої лікарської категорії займається підбором, введенням і контролем дії знеболюючих препаратів під час проведення хірургічних операцій. Надає послуги індивідуальної консультації, підбирає анестетики, враховуючи особливості організму пацієнта, попереджає розвитку посттрансфузійних ускладнень.

Петр
Понравилась еще на консультации, последующая работа также заслуживает только положительных отзывов
Кира
Таких специалистов с большой буквы,в настоящее время в нашей отечественной медицине очень мало.

• 2000 р Дніпропетровська Державна Медична Академія, медичний факультет
  • 2000 – 2002 р ДМА Кафедра анестезіології, інтенсивної терапії та медицини невідкладних станів ФПО спеціалізація лікар - анестезіолог

• 2020 р ДЗДМАМОЗУ, каф. анестезіології, інтенсивної терапії та медицини невідкладних станів ФПО ТУ « Базові принципи поповнення крововтрати»

• Асоціація анестезіологів Дніпропетровської області

Лікар надає послуги

• Інтубація трахеї (пряма лярингоскопія, відеолярингоскопія, фіброоптична інтубація трахеї).
  • Катетеризація центральних вен під контролем УЗД.
  • Регіональні блоки під контролем УЗД.
  • FAST, Blue - протокол