Численко Наталія Петрівна

Пластичний хирург
Лікар вищої категорії
Доктор Численко Наталія Петрівна проводить консультаційні прийоми, виконує первинні огляди пацієнтів, яким потрібна корекція різних структур тіла. Дає рекомендації щодо планованих змін, оцінює ризики ускладнень. Оперує пацієнтів, які перенесли аварії і травми в результаті нещасних випадків, допомагає жінкам після пологів відновити фігуру. Виконує пластику контурів особи, носа, молочних залоз, сосків. Призначає реабілітаційну терапію після хірургічного втручання.

Вероника
03 травня '19р.
Хочу сказать спасибо Численко Н.П. к ней попала по рекомендации и все прошло отлично. Грудь стала идеальной, поставила 400)) и не пожалела. Рекомендую Численко как хорошего специалиста.
тамара
Численко Наталья Петрівна,лікар від бога,добра, чуйна людина їй не байдужа чужа біль, а це головне для хворого.Робила операцію на птоз.Дякую Наталії Петрівни за її професійність і доброту.Клініка ИБН СИНА чудова, все на вищому рівні.Рекомендую Всім.Оцінка вища.
Замечательный доктор, просто волшебница. Сделала мне новые глаза, убрала мешки и морщины. Теперь я выгляжу значительно моложе.
С возрастом заметила, что несколько опустились веки и взгляд стал более уставшим, хмурым. Решилась на блефаропластику. На консультации пластического хирурга определили вид хирургического вмешательства, врач рассказал о результатах подобных операций. Сейчас прошло уже 4 месяца после операции, я помолодела лет на 15))) Спасибо))
Владлена
Впечатления потрясающие. После первой консультации мне были назначены диагностические мероприятия, а потом и схема лечения. Теперь я полностью здорова.
Сніжана
Дякую вам Наталія Петрівно, за те, що змінили моє обличчя, а з ним і життя)
Хочу выразить благодарность за высокий уровень профессионализма и за заботливое отношение Численко Наталью! Сейчас я быстро восстанавливаюсь после глютеопластики проведённой Натальей Петровной неделю назад. Результат уже радует отражением в зеркале и в целом ощущении себя.) Три года назад была мамопластика, во время консультации мы проговорили все мои пожелания и они были учтены - чему я рада. Здоровья, сил и красоты Вам и Вашей команде, Наталья Петровна! С уважением!
Anna Kolodii
22 травня '21р.
Я завжди мріяла зробити операцію по збільшенню грудей. І коли мрія почала здійснюватися, тут почалося головне вибрати лікаря і клініку. Довго вибираючи, звернулася в медичний центр Олега Колібаби. І це було моє найвірніше рішення. Я потрапила дійсно в гарні руки. Все на вищому рівні: умови, професіоналізм, відношення, якість. Найкращий лікар від Бога Налія Петрівна Численко, провела операцію. Я їй максимально вдячна починаючи з консультації де було все обговорене і максимально підібране до завершення реабілітаційного періоду. Вона дуже уважна і чуйна, з нею дуже комфортно і легко спілкуватися, обговорювати всі нюанси, підтримувала весь період, завжди була на зв’язку. Сама операція пройшла успішно завдяки професійним навичкам лікаря. Реабілітація проходила легко, головне дотримуватися порад які надає Наталія Петрівна. Зараз я маю шикарні груди, саме такі про які я мріяла. Всім від душі рекомендую лікаря Численко Наталію Петрівну, вона чарівниця.
Татьяна Костенко
Наталья Петровна сделала коррекцию ушей моей дочери. Мы очень довольны результатом. Доктор - профессионал высокого класса, но умеет все доходчиво объяснить пациентам. Операция прошла быстро и без осложнений. Швы тоненькие и аккуратные.

• 2001 р. – Буковинський державний медичний університет, спеціальність - лікувальна справа;
  • 2003 р. – інтернатура на кафедрі хірургії та опікової хвороби Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, напрямок - загальна хірургія;
  • 2010 р. – Ярославська державна медична академія (Росія), професійна перепідготовка з пластичної, реконструктивної та естетичної хірургії.

• 2008 р. – тематичне удосконалення "Пластична хірургія молочної залози" на базі Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика;
  • 2009 р. – тематичне удосконалення "Пластична хірургія обличчя" на базі Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика;
  • 2009 р. – тематичне удосконалення "Пластична хірургія кінцівок" на базі Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика;
  • 2009 р. – III міжнародний майстер-клас "Сучасні напрямки естетичної хірургії обличчя і молочної залози";
  • 2010 р. – теоретичний і практичний курс із застосування препарату "Диспорт";
  • 2010 р. – міжнародний майстер-класі "Реконструкція молочної залози та повторні операції після збільшуваної маммопластики";
  • 2011 р. – спеціалізація на циклі "Ендоскопічна і традиційна пластична хірургія обличчя" на базі Казанського центру ендоскопічної хірургії (Росія).

• Всеукраїнська асоціація пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів.