Борук Богдана Володимирівна

Педіатр
лікар першої категорії
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні різних захворювань внутрішніх органів у дітей та підлітків. Виїжджає додому до пацієнтів. Лікує атопічний дерматит, ГРВІ, грип, дитячі інфекційні хвороби. Проводить профілактичні медичні огляди. Є автором численних наукових робіт в області патофізіології, патоморфології та педіатрії.

Немає відгуків

• 2009-2015 рр. — закінчила ВНМУ ім. М. І. Пирогова за спеціальністю "педіатрія".
  • 2009-2014 рр. — закінчила ТДМУ ім. І. Я. Горбачевського за спеціальністю "фармація".
  • 2015-2017 рр. — спеціалізація за фахом "дитяча анестезіологія та реанімація" НМАПО ім. П. Л. Шупика.
  • 2015-2017 рр. — спеціалізація по управлінню економіки у фармації в УВМАПО м. Києва та отримання сертифікату "Провізор".
  • 2018 р. — Стажування по дитячій анестезіології Tel Aviv «Ихилов (Сураски)».
  • 2020 р. — спеціалізація за фахом "педіатрія" НМАПО ім. П. Л. Шупика.
  • 2020 р. — отримання спеціалізації по організації управління в закладах охорони здоров'я.

• 2021 р. — Курси «Лікар та закон».
  • 2016-2019 рр. — Постійний учасник Британо-Українських щорічних симпозиумів лікарів анестезіологів.
  • Курси та тренінги Європейської асоціації ALS, BLS.

• «Британо - Українська асоціація анестезіологів» з 2018 року.
  • «Асоцаіція педіатрів України» з 2020 року.

Додаткова інформація

• Автор багаточисельних наукових робіт в галузі патофізіології, патоморфології та педіатрії.
  • Багаторазовий переможець наукових конференцій в галузі медицини.