Бондаренко Ніна Леонідівна

Гастроентеролог
51 рік досвіду
Доктор Бондаренко Ніна Леонідівна спеціалізується на діагностиці та лікування недуг, що вражають органи травної системи і шлунково-кишковий тракт в цілому. Лікує такі запальні та інфекційні захворювання гастроентерологічного профілю, як гастрит і холецистит. Також діагностує і лікує камені в жовчному міхурі і нирках. Складає індивідуальні дієти, веде хронічних пацієнтів, надає швидку медичну допомогу при гострих станах.

Леонид Г.
Нина Леонидовна поставила точный диагноз и помогла мне избавиться от камней в желчном пузыре, причем с помощью прогрессивной методики - литотрипсии. Я очень доволен, что так легко "отделался".

• Дніпропетровський державний медінститут.

• 2011 р. - курси підвищення кваліфікації;
  • 2012 р. — курси підвищення кваліфікації за фахом "Гастроентерологія" на тему "Діагноста і лікування хвороб органів травлення";
  • 2015 р. — курси підвищення кваліфікації "Актуальні питання організації медико-соціальної експертизи, реабілітації хворих і інвалідів при терапевтичних хворобах".