Атаманенко Олена Валеріївна

Терапевт, ендокринолог, фізіотерапевт.
Лікар другої категорії
Веде амбулаторний прийом, огляд та опитування пацієнтів, складання анемнезі, застосовує консервативне лікування при захворюваннях внутрішніх органів гострого і хронічного характеру.

Владислав
04 квітня '20р.
Так как была необходимость вакцинироваться, а в городскую поликлинику а не хожу, я обратился в ОН Клиник. Записавшись на приём, я сначала посетил доктора-терапевта, Атаманенко Алёну Валерьевну, приём доктора уже входит в стоимость вакцинации. Доктор внимательно осмотрела меня и дала разрешение на вакцинацию. После процедуры я, как мне озвучил доктор, подождал 20 мин и меня повторно осмотрел врач, реакцию организма на вакцину.
Алена
Записывалась на прием к эндокринологу Атаманенко Алене Валерьевне, врач очень хороший, все объективно, доступно, ничего лишнего не назначала, только по сути обращения, на все интересующие вопросы, касающиеся состояния здоровья все объяснила, посоветовали как улучшить и поддерживать организм, в форме относительно моего образа жизни. Огромное спасибо, хороший специалист!!!
Алена Валерьевна - отличный терапевт, не раз к ней обращалась за помощью. Доктор всегда назначала эффективное лечение. Спасибо за помощь.

• 2007 р. — закінчила Харківський національний медичний університет факультет, "Лікувальна справа".
  • 2009 р. — інтернатура за фахом: "Внутрішні хвороби", Харківська медична академія післядипломної освіти.

• 2012 р. — Харківська Медична Академія Післядипломної освіти. ТУ: Медична і санітарно-курортна реабілітація хворих з опіками, травмами різного генезу і їх наслідків.
  • 2013 р. — ХМАПО-ТУ: Обрані питання в неврології.
  • 2013 р. — ХМАПО: курси спеціалізації за фахом "Фізіотерапія".
  • 2014 р. — ХМАПО: курси підвищення кваліфікації — присвоєна 2-а атестаційна категорія по спеціалізації "Терапія".
  • 2014 р. — ХМАПО-ТУ: Клінічна гастроентерологія: питання діагностики і лікування.
  • 2015 р. — ХМАПО: курси спеціалізації за фахом "Ендокринологія".