Андруліс Маріанна Ігорівна

Ендокринолог, Дієтолог
Лікар вищої категорії
Доктор Андруліс М.І. спеціалізується в галузі ендокринології та дієтології. Займається діагностикою та лікуванням ожиріння, цукрового діабету, а також захворювань щитовидної залози, проводить консультації і становить персональний план дієти.

Карина
Спасибо Марьяне Игоревне, что разработала для меня персональную диету. Для моего заболевания, как раз такое питание в самый раз и при этом я не сильно себя ущемляю по любимым продуктам. Андрулис просто лучшая!
Спасибо Марьяне Игоревне, это отличный специалист. Пошла на прием по рекомендации подруги, узнала массу полезной информации.
Кристина
Моя проблема была в 10 набранных за зиму килограммах. Подруга посоветовала записаться на консультацию к диетологу. Благодаря врачу я избавилась от лишних килограммов быстро, придерживаясь не строгой диаты, а принципов правильного питания. Индивидуально созданной для меня программы питания я придерживаюсь и сейчас. Очень благодарна доктору за профессионализм и человечность.
Григорій
Звертався до лікаря з приводу проблем зі щитовидною залозою. Після проведеного огляду лікар призначила необхідне лікування після якого моє самопочуття значно покращилось. Дуже вдячний їй за надану допомогу.
Маріна
Коли у мене виникла необхідність скинути зайву вагу знайома порекомендувала мені Мар’яну Ігорівну. На прийомі лікар була дуже уважна та ввічлива. Вислухала, провела огляд та призначила індивідуальний план дієти. Завдяки Мар’яні Ігорівні я знову відчуваю себе красунею!!!)))
Марьяна мне назначила диету, порекомендовала индивидуальный режим питания, кое-какие препараты. Отлично себя чувствую, консультируюсь только у нее – она лучшая.

• 2001 р. — Національний медичний університет імені О. О. Богомольця;
  • Національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика.

• отримала спеціалізацію з «ендокринологія та дієтологія» в НМАПО ім. П. Л. Шупика;
  • бере участь в науково-практичних конференціях, присвячених проблемам ендокринології, а також конгресах з міжнародною участю «Сучасні аспекти раціонального харчування» під егідою Міністерства охорони здоров'я України, Українського науково-дослідного інституту харчування, біотехнології та фармації НМУ ім. О. О. Богомольця та Асоціації дієтологів України;
  • курс "Артеріальна гіпертензія при різних захворюваннях. Алгоритм діагностики та лікування»;
  • «Фармакотерапія захворювань внутрішніх органів».