Агабабов Ростислав Матвеевич

Врач-гинеколог
врач высшей категории
кандидат медицинских наук

Каждый год проходу плановый осмотр в гинеколога Ростислава Матвеевича. Он отличный врач, сомнений в его профессионализме у меня нету. Смог меня вылечить от множества заболевания. Я ему благодарна от всей души. Цены недорогие. Всем своим знакомым и подругам советую только его.

• Донецький державний медичний інститут за спеціальністю "лікувальна справа".
  • Інтернатура по акушерству та гінекології на базі Донецького обласного клінічного медичного територіального об'єднання.

• У 2001 році пройшов первинну спеціалізацію по оперативної лапароскопії (м. Санкт-Петербург) і протягом 13 років працював на базі Донецького обласного клінічного територіального медичного об'єднання (ДОКТМО).
  • 2003-2014 працював асистентом кафедри акушерства і гінекології №1 Донецького Національного Медичного Університету.
  • 2011 р. — навчання в міжнародному центрі ендоскопічної гінекології (CICE), у Франції (м. Клермон-Ферран).