Діагностичні центри Києва в Шевченківському районі (неділя)

УЗД для вагітних 680 грн.
Електрокардіографія (ЕКГ) 250 грн.
Дуплексне сканування судин органів мошонки 500 грн.
Гастроскопія 1450 грн.
Рентген черепа 650 грн.
МРТ головного мозку (голови) 2200 грн.
КТ щелепи 880 грн.
Знайдено 34 клініки

Сб Нед Цілодобово
В июле 2021 года делала блефаропластику в клинике Олега Колибабы. Операцию проводила Численко Наталья Петровна. Операция прошла успешно, без осложнений. В настоящий момент я уже могу оценить результат и он, как говорится, на лицо. Я очень благодарна профессиональному подходу и МАСТЕРСТВУ пластического хирурга, которая помогла мне решить проблему на очень высоком уровне. Также хочу поблагодарить анестезиолога и медсестру, которая ухаживала за мной после операции. ОЧЕНЬ внимательное отношение к пациентам. В клинике я на начальном этапе получила исчерпывающую консультацию, что позволило мне сделать правильный выбор, и также после операции врач продолжает меня наблюдать. Огромное спасибо Вам, Наталья Петровна. Я очень довольна результатом. И если будет необходимость, однозначно обращусь в эту клинику.
Яна
Выбирала врача для увеличения груди, остановилась на Наталье Петровне, так как на консультации получила много детальной информации, советов и ответы на все мои вопросы. Наталья Петровна порекомендовала мне форму, размер и фирму имплантатов в зависимости от моих физиологических пропорций и моих пожеланий. Я доверилась врачу и получила именно тот результат, который так сильно хотела. Прошло 2 месяца, я себя чувствую прекрасно, швы аккуратные, форма великолепная, спасибо
Татьяна Костенко
Наталья Петровна сделала коррекцию ушей моей дочери. Мы очень довольны результатом. Доктор - профессионал высокого класса, но умеет все доходчиво объяснить пациентам. Операция прошла быстро и без осложнений. Швы тоненькие и аккуратные.
Анастасия
Великий хирург, золотые руки! Исправил неудачную работу недоврачей. Сделал как по мне невозможное ! Не могу нарадоваться результатом профессионала
Буда на прийомі в Олександра Вікторовича. НАДЗВИЧАЙНИЙ ЛІКАР, я думала таких лікарів в нас немає...зараз проходиджу курс лікування, я абсолютно задоволена.Рекомендую всім!
Вероника
Хочу сказать спасибо Численко Н.П. к ней попала по рекомендации и все прошло отлично. Грудь стала идеальной, поставила 400)) и не пожалела. Рекомендую Численко как хорошего специалиста.
Клініка Олега Колібаби — це сучасна хірургічна допомога, представлена висококваліфікованою командою лікарів. Основні напрямки — пластична хірургія, гінекологія, урологія, косметологія і дерматологія. Спеціалісти на вищому рівні проводять ринопластику, збільшення грудей, блефаропластику, септопластику, пересадку волосся і ін. пластичні операції.
  • УЗД малого тазу 650
Київ вул. Михайлівська 20 Б
м. Поштова площа14 14
У багатопрофільному комплексі психіатрії та наркології "Ренесанс-Київ" на Михайлівській, лікарі надають екстрену допомогу людям, з такими видами розладів, як депресії та неврози, втрата сенсу та цінностей життя, фобії та шизофренія, панічні атаки, посттравматичний стресовий розлад і т. д. Лікарі допоможуть позбавитися вузького спектра залежностей, та...
8,4
Київ вул. Глибочицька, 40х
м.Лук'янівська14 6 м.Контрактова площа19 18
Пацієнтам "Оксфорд Медікал" доступні наступні послуги: лікування псоріазу; Комп'ютерна томографія; елос епіляція; лікування головного болю; ведення вагітності; лікування геморою; різні види аналізів; лікування захворювань, що передаються статевим шляхом.
  • УЗД вилочкової залози (тимусу) 430
  • Комплексне УЗД у жінок (щитоподібна залоза, органи черевної порожнини, нирки, молочні залози, лімфовузли, ОМТ трансабдомінально) 3 000
  • Комплексне УЗД у чоловіків (щитоподібна залоза, органи черевної порожнини, нирки, лімфовузли, передміхурова залоза трансабдомінально) 2 500
  • УЗД органів черевної порожнини та заочеревного простору(печінка,жовчний міхур,селезінка,підшлункова залоза,сечовий міхур,нирки,наднирники) 1 000
  • Пакет ''УЗД скринінгу" 1 620
Київ вул. Щербаківського 45 А, 2 поверх
м. Нивки
"Медсейв +" - багатопрофільний медичний центр , що спеціалізується у наданні ефективної медичної допомоги для усієї сім’ї завдяки команді досвідчених фахівців, наявності високоточного діагностичного обладнання та приділенню максимальної уваги кожному пацієнту.
  • Електроенцефалографія (ЕЕГ) дитині до 6 років , 15 хв 900
  • Електроенцефалографія (ЕЕГ) дитині до 6 років, 30 хв 1 000
  • Електроенцефалографія (ЕЕГ) дитині до 6 років , 60 хв 1 500
  • Відео ЕЕГ-моніторинг дитині до 6 років, 2 години 2 000
  • Відео ЕЕГ-моніторинг дитині до 6 років, 3 години 2 700
Допомога Плюс
Київ вул. Данила Щербаківського, 52
м. Нивки18 11 м.Сирець30 12
Філія клініки "Допомога Плюс" на Нивках надає повний комплекс медичних послуг, починаючи від консультації і завершуючи хірургічним втручанням, за такими напрямками, як урологія, проктологія, гінекологія, ортопедія, маммология, пластична хірургія.
  • УЗД органів малого тазу 800
  • УЗД органів малого тазу 200
  • УЗД для вагітних 1 100
  • УЗД для вагітних 1 400
  • УЗД матки 650
Київ вул. Павловська, 26/41
м.Політехнічний інститут22 6 м.Лук'янівська15 6
Відділення клініки "Оксфорд Медікал" на Павлівській спеціалізується на наданні стоматологічної допомоги та комп'ютерній томографії в області стоматології. Основні напрямки — терапевтична і хірургічна стоматологія, протезування, імплантація, дитяча та доросла ортодонтія, естетична стоматологія.
  • КТ щелепи 880
Дитина
Київ вул. Олеся Гончара, 59
м.Університет14 6 м.Золоті ворота14 6 м.Площа Незалежності28 13
Медичний центр "Дитина" створений в 1996 році, надає всебічну медичну допомогу, спеціалізується в області педіатрії.
  • Електрокардіографія (ЕКГ) із розшифровкою 300
  • Дуплексне сканування внутрішньочерепних судин 500
  • Дуплексне сканування судин шиї 500
  • УЗД серця (ехокардіографія) 600
  • Нейросонографія 350
Працює з
Пн: 09:00-19:00 Вт: 09:00-19:00 Ср: 10:00-16:00 Чт: 09:00-19:00 Пт: 10:00-16:00 Сб: 09:00-17:00 Нд: 10:00-16:00
Акції
Київ вул. Огуречна, 69 / вул. Івана Виговсього, 3
м. Нивки м.Святошин м. Берестейська
Стоматологічні центри мережі клінік Viva – це повний спектр стоматологічних послуг для дорослих та дітей. Стоматології оснащені новим італійським обладнанням й відповідають всім вимогам та стандартам сучасної медицини – по рівню кваліфікації спеціалістів, спектру послуг та мають стильний сучасний дизайн. Лікарі наших центрів є кваліфікованими фахівцями з...
  • КТ однієї щелепи (без опису) 490
  • КТ двох щелеп (без опису) 690
  • КТ одного сегмента (2-3 зуби, без опису) 390
  • КТ скронево-нижньощелепного суглоба (без опису) 690
  • Панорамний знімок (ортопантомограма) 290
Клініка багатопрофільної лазерної медицини для дітей і дорослих "МЕД СІТІ" має вищу категорію акредитації МОЗ України, спеціалізується на діагностиці та лікуванні повного спектру захворювань з гінекології, урології, проктології, хірургії (дорослої та дитячої), дерматології (дорослої та дитячої) та ін.
  • Відеокольпоскопія 450
  • Кольпоскопія розширена 320
  • Запис результатів дослідження на диск 150
  • Вимірювання артеріального тиску 100
  • Зважування 50
Відділення клініки "Гармонія здоров'я" на правому березі має широку спеціалізацію, займається діагностикою та лікуванням патологій у всіх сферах медицини. Філія працює з 2014 року. Фахівці клініки надають такі послуги: масаж різних видів; лабораторні аналізи: сечі; крові; спермограма; копрограма; ультразвукова діагностика; післяопераційна реабілітація;...
  • Кардіотокографія (КТГ) без консультації лікаря 440
  • Кардіотокографія багатоплідна вагітність (КТГ) без консультації лікаря 550