Дуплексне сканування магістральних судин голови в Києві цілодобово

Дуплексне сканування магістральних судин голови 500 грн.
Дуплексне сканування магістральних судин голови 750 грн.
Дуплексне сканування магістральних судин голови 500 грн.
Дуплексне сканування магістральних судин голови 1100 грн.
Дуплексне сканування магістральних судин голови 400 грн.
Дуплексне сканування магістральних судин голови 780 грн.
Дуплексне сканування магістральних судин голови 650 грн.
Дуплексне сканування магістральних судин голови 1000 грн.
Дуплексне сканування магістральних судин голови 1050 грн.
Дуплексне сканування магістральних судин голови 900 грн.
Знайдено 3 клініки

Сб Нед Цілодобово
Лилит
Хочу оставить самый лучший отзыв о приеме у данного врача! Я получила ответы на все вопросы, а также детальное назначения. В целом атмосфера очень приятная, а не больничная, а более дружественная. Надеюсь, лечение даст хороший результат. Спасибо.
Анстасия
Лікар дуже уважний, відразу знайшов підхід до дитини. Вислухав всі скарги , повністю оглянув дитину. Надав усі необхідні рекомендації, призначила лікування. Прийомом, як і лікарем залишились дуже задоволені. Обов'язково прийдемо ще!
Яна
Лучшего врача-гинеколога я ещё не встречала!!!! Я благодарна, что 12 лет назад меня свела с ней судьба ( была проблема с вынашиванием)!!! Моей доченьке уже 11 лет!!! Спасибо Вам Ксения Александровна!!! Очень жаль, что наш город остался без такого профессионала!!!! Я очень скучаю!!!!
Андрей
Отличный доктор! Рекомендую всем знакомым и родным! Большое спасибо за помощь!
Супер врач!
Ольга Іванівна
Із захворювання вен на ногах мені допоміг впоратися Микола Віталійович. Гарний та уважний лікар. Зараз продовжую спостерігатися в нього. Щиро вдячна за допомогу.
Добробут
Київ вул. Сім'ї Ідзиковський (Мішина), 3 , Чоколівка
м.Вокзальна41 13 м.Деміївська66 18
Лікувально-діагностичний центр для дітей та дорослих "Добробут" спеціалізується на наданні всебічної медичної допомоги пацієнтам будь-якого віку. Серед провідних напрямків: комплексна діагностика організму, консультативний прийом лікарів різних спеціальностей, невідкладна екстрена допомога, лікування у стаціонарі, реанімація.
  • Дуплексне сканування внутрішньочерепних судин 530
Київ вул. Сирецька, 32
м.Сирець35 9 м.Дорогожичі40 7
Лікувально-діагностичний заклад, що спеціалізується переважно на профілактиці, діагностиці та терапії дитячих захворювань. Деякі спеціалісти приймають також і дорослих пацієнтів. У клініці працюють лікарі більш ніж десяти спеціалізацій.
ADONIS
Київ с. Бузова, вул. Садовського, 34 А
Акушерський стаціонар "Адоніс" входить в мережу медичних центрів столиці, спеціалізується на наданні кваліфікованої медичної допомоги під час вагітності та пологів. Тут працюють досвідчені лікарі вищої кваліфікаційної категорії: акушери-гінекологи, неонатологи, анестезіологи, лактологи, психологи.
  • Дуплексне сканування судин голови та шиї 970
  • Дуплексне сканування судин голови 550