Сторінка 2. УЗД суглобів в Києві - Дніпровський район

Знайдено 22 клініки

Сб Нед Цілодобово
Маляр Тетяна Яківна
Лікар професіонал
Очень нравиться как обслуживает мед.персонал на Бажана,12. Приветливая администратор Луценко Мариночка, всегда подскажет комплекс что бы немножко было дешевле. Мед сестричка Анечка Борисенко очень большая умняжка, все быстро и без боли. Радует, что все комментируется. Как она за целый день не устает каждому рассказывать: Под пикает спиртовая салфетка, заклевываю пластырем, руку держим 10-15 мин. и т.д. Супер персонал!
Александр
Нужны были результаты быстро, обратился сюда и доволен. Без задержек, по почте, молодцы.
Фатима Кушуковна очень милая, приятная и компетентная врач. Я случайно попала к ней в отделение патологии - но как же я благодарна в последстви, что судьба распорядилась именно так . Общение с ней одно удовольствие, все по делу, все объяснит, даст советы. От души благодарна!
Світлана
Декілька днів тому мій син прийшов із садочка із підвищеною температурою, ми подумали що це банальна простуда, багато дітей і все таке. Але наступного ранку я помітила висип на тілі. Ми одразу звернулися на консультацію до цього лікаря. Як виявилося, ми захворіли вітряною віспою. Лікар дуже хороший та професійний. Обстежила, та призначила лікування. Зараз приймаємо ліки вдома. Рекомендуємо!
Ірина
Дуже задоволена роботою лікаря-отоларинголога Марини Володимирівни. Спеціаліст найвищого класу. Довелося звернутися до неї за допомогою. Поставила діагноз "гострий фарингіт" та призначила лікування. За декілька днів відчула значне полегшення. Рекомендую!
Київ вул. Регенераторна, 4 (корп. 8/2)
м.Дарниця42 10 м.Лівобережна31 8
Багатопрофільний медичний центр для всієї родини "Ілая Фемілі" займається діагностикою та лікуванням різних захворювань, веде комплексне обслуговування пацієнтів різного віку.
  • УЗД кульшових суглобів у дітей 600
  • УЗД суглобів та зв'язок 620
Днепролаб
Київ вул. Гетьмана Полуботка, 7 (Попудренко)
м.Лівобережна26 6 м.Чернігівська16 5 м.Дарниця3 1
Сучасний діагностичний центр на м. Дарниця "Дніпролаб" спеціалізується на проведенні високоточних ультразвукових та ендоскопічних досліджень, дуплексному скануванні організму. Спеціалісти даного закладу проводять більш ніж 500 видів діагностичних досліджень.
  • Ультразвукове дослідження суглоба (пара) 700
  • Ультразвукове дослідження суглоба 500
Днепролаб
Київ вул. Петра Запорожця, 26 А , Воскресенка
м.Дарниця45 12 м.Чернігівська43 10
Діагностична лабораторія "Дніпролаб" на Запорожця спеціалізується на наданні широкого переліку лабораторних аналізів для пацієнтів будь-якого віку. Це один з декількох філій національної мережі лабораторій.
  • Ультразвукове дослідження суглоба (пара) 700
  • Ультразвукове дослідження суглоба 500
  • Ультразвукове дослідження променево – зап'ястних суглобів та суглобів кисті рук 610
Київ вул. Раїси Окіпної, 5 , Левобережний масив
м.Лівобережна6 6 м.Дарниця24 5
Клініка АКСІМЕД — це клініка сучасної неврології. У медустанові надаються лікувальні, діагностичні та реабілітаційні послуги.
  • УЗД суглобів 1 200
  • УЗД суглобів 850
  • УЗД суглобів 700
  • УЗД суглобів 750
Працює з
Пн: 09:00-20:00 Вт: 08:00-20:00 Ср: 09:00-20:00 Чт: 08:00-20:00 Пт: 09:00-20:00 Нд: 09:00-15:00
Київ вул Сверстюка 11-Б , Лісний масив
м.Лівобережна8 3 м.Дарниця26 10
MyDerm на Сверстюка — це центр, що надає діагностику і лікування захворювань шкіри кожного пацієнта. Кваліфіковані дерматологи, трихолог, косметологи, мікологи і інші вузькопрофільні фахівці. Сучасна апаратура експертного класу.
  • УЗД одного суглоба 400
Київ просп. Петра Григоренка, 22/20
м.Позняки м.Осокорки м.Харківська
Тут є все, що потрібно для вашого здоров’я
  • УЗД колінного суглобу (два суглоби) 600
6,7
Акції
Київ вул.Урлівська, 8
м.Позняки м.Осокорки
Медичний центр "IMPULSEMEDICAL" -- надійний помічник твого здоров’я Аналізи будь-якої складності Діагностика Консультація спеціалістів Вакцинація Ендоскопія Маніпуляційний кабінет
  • УЗД суглобів 400
  • УЗД суглобів 600
Київ вул. Ан. Малишко, 39
м.Чернігівська5 4
Центр гінекології та урології "ОМЕГА-КИЇВ" Деснянський спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань репродуктивної системи чоловіків та жінок.
  • УЗД кульшових суглобів 550
2,1
Київ пров. Будівельників, 4 (новий вихід з метро "Дарниця")
м.Дарниця13 6 м.Лісова44 9
Багатопрофільна клініка "Меддіагностика" забезпечує можливість проходження багатьох діагностичних та лікувальних процедур. Медичний центр працює вже більше 36 років. В центрі трудяться тільки висококваліфіковані спеціалісти, у тому числі лікарі вищої категорії, доктора медичний наук.
ADONIS
Київ вул. Раїси Окіпної, 8 Б
м.Лівобережна9 2 м.Дарниця25 16
Багатопрофільний медичний комплекс "Адоніс" на м. Лівобережній включає в себе кілька спеціалізованих відділень (стоматологічне, педіатричне, гінекологічне тощо). Штат спеціалістів центру складається у тому числі з лікарів вищої категорії.