Кортунова Галина Володимирівна

Невролог
Лікар першої категорії
Невролог першої категорії надає послуги діагностування та призначення оптимальної схеми лікування відхилень в області ЦНС. Практикує як медикаментозні, так і альтернативні методи лікування запаморочень, порушень вестибулярного апарату методами рефлексотерапії, Стабілометр.

В мене були сильні головні болі, почувала себе погано дуже часто. Лікарі не знайшли причини. За порадою подруг звернулась до Галини Володимирівні і не жалкую. Раджу гарного фахівця.
Олег Николаевич
Опытный доктор, внимательно относится к деталям. Буду продолжать сотрудничество, если возникнет необходимость.
Антон
Хороший врач. Был несколько раз на консультации. Доктор очень внимателен к проблеме пациента.
Евгения
Долго не могла справиться с головокружениями. Теперь они беспокоят крайне редко благодаря Галине Владимировне!

• 1991 р. — Луганський державний медичний університет

• Регулярно проходить курси підвищення кваліфікації в Європейській школі неврологів.
  • У травні 2009 р. пройшла первинне навчання на базі ЗАО «ОКБ» Ритм по курсу «Засоби і методи комп'ютерної стабілографії».
  • У 2014 р. на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика пройшла цикл ТУ «Рефлексотерапія при захворюваннях нервової системи».