Белущенко Дмитро Сергійович

Невролог, Функціональний діагност, Вертебролог
Лікар-невролог, проводить дослідження нервово-м'язової передачі (електронейроміографія, ЕНМГ). Займається лікуванням невралгії, пухлини головного і спинного мозку, енцефаліти, неврити, інсульти, дисциркуляторні енцефалопатії і різні порушення кровообігу головного мозку, напади епілепсії.

Анастасия
Очень хороший врач и человек
Женя Т.
Огромное спасибо Дмитрию Сергеевичу за профессиональную диагностику и консультацию.
Елизавета
На прием к Дмитрию Сергеевичу хожу регулярно в целях профилактики. Врачом очень довольна — и расспрос проведет, и рекомендации необходимые даст. Очень вежливый и приятный в общении.
Олег Иванович
Дмитрий Сергеевич прекрасно провел консультацию, назначил мне лечения. Я очень рад сотрудничеству с ним.
Костя
Обратиться к Дмитрию Сергеевичу мне посоветовала сестра — недавно она проходила у него курс лечения. Врач мне понравился. Лишних исследований не проводил, ненужных лекарств не назначал. Курс лечения мне помог. Спасибо за оказанную помощь.
Сергей
Хороший врач! Назначенное лечение помогло. Рекомендую!
Альона
Дуже кваліфікований лікар

• Луганський державний медичний університет (2007 р.)
  • 2007-2009 р. Інтернатура на базі факультету післядипломної освіти ЛДМУ за спеціальністю «неврологія», сертифікат лікаря-спеціаліста від 29.02.2009 р.

• 04.12.2007 Курс «Мануальна терапія» на базі Медичного інституту Української асоціації народної медицини, м. Київ
  • 01.09.2012-31.12.2012 Спеціалізація з функціональної діагностики на базі Донецького національного медичного університету ім. М. Горького
  • Квітень