Фоменко Наталья Николаевна

Невролог
Доктор Фоменко Наталья Николаевна оказывает услуги невролога, специализируется на проведении реабилитации больных детского возраста, а также проведения физиотерапии. При необходимости назначает дополнительные исследования.

Машенька
Довелося звернутися у приватну лікарню, рекомендували доктора Фоменко. Я задоволен результатом консульвання мого сина.
Оля
Консультировалась у доктора по вопроса болезни ребенка. Всем довольна, на все вопросы получила грамотный ответ.
Анастасия
Спасибо за хорошую консультацию. Всем довольна

• 1989 р. — Ворошиловградський медичний інститут, спеціальність «Педіатрія»;
  • 1990 р. – інтернатура в Луганській обласній дитячій лікарні, спеціальністю «Дитяча неврологія».

• 1993 р. — передатестаційний цикл «Неврологія», Донецький медичний інститут ім. Горького;
  • 1995 р. — "Рефлексотерапія і немедикаментозні методи терапії при захворюваннях нервової системи". Донецький медичний університет ім. Горького;
  • 2001 р. — передатестаційний цикл «Дитяча неврологія», Київська медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика;
  • 2007 р. – передатестаційний цикл «Дитяча неврологія», Харківська медична академія післядипломної освіти;
  • 2011 р. — "Клінічна та нейрофізіологічна діагностика захворювань нервової системи у дітей", тематичне удосконалення, Харківська медична академія післядипломної освіти;
  • 2012 р. — передатестаційний цикл "Дитяча неврологія", Харківська медична академія післядипломної освіти.