Афанасьєва Лариса Олександрівна

Фізіотерапевт
Лікар вищої категорії
Фізіотерапевт вищої категорії займається лікуванням дісвегетатівного синдрому і болів, що виникають в області кістково-м'язової локації. Також здійснює корекцію станів, що виникають при несиловий навантаженні на м'язи. Крім того, фахівець консультує в питаннях лікування мігрені і позбавлення від целюліту.

Олена
Консультувалась у Лариси Олександрівни після пологів. Чудовий лікар, розробила для мене програму, яка дуже допомогає. Дякую.
Ксения
У меня роды проходили с осложнениями, да и вся беременность была очень тяжелая. В послеродовом периоде гинеколог направил меня на консультацию физиотерапевта. Врач, оценив мое состояние, результаты обследований, обозначил, какие методы физиотерапии наиболее эффективны в данном случае. Благодаря комплексному подходу я чувствую себя значительно лучше, обезболивающие средства принимая крайне редко. Спасибо огромное!
Глеб
Проходил лечение после травмы, помогли с восстановлением здоровья. Благодарность доктору!
Анастасия
Сеансы физиотерапии Афанасьевой очень насыщенные, интересные и самое главное – эффективные. Она лучший специалист этого профиля.
Владислав
Составленный Ларисой Александровной Восстановительный курс помог мне приступить к работе уже через неделю. Спасибо!

• 1988 р. — Донецький державний медичний університет ім. М. Горького, медичний факультет, спеціальність "Лікувальна справа".

• 1994 р. — теоретичний і практичний курс навчання за спеціальністю «Лазерна рефлексотерапія та діагностика» на базі МЦ «Радіан»;
  • 2000 р. – спеціалізація з фізіотерапії, кафедра фізіотерапії ДонНМУ.
Схожі спеціалісти:
Масажист, фізіотерапевт
Рефлексотерапевт, Мануальний терапевт, Физиотерапевт, Остеопат
Фізіотерапевт, Мануальний терапевт, Масажист
Фізичний терапевт, реабілітолог, кінезіотерапевт, масажист, інструктор ЛФК