Євромед, медичний центр у Вінниці

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Єдиний у своєму роді приватний медичний заклад, який займається лікуванням всього спектра психоневрологічних розладів, а також надає наркологічну допомогу. Ми надаємо послуги висококваліфікованих лікарів різних спеціалізіцій, лабораторне та інструментальне обстеження, а також медикаментозне лікування і супровід пацієнтів як в гострому періоді захворювання, так і в реабілітаційному періоді.

Діагностика та лікування всього спектру психоневрологічних захворювань, наркологічна допомога:

• безсоння;
  • розлади хронічного марення;
  • шизоаффективний розлад;
  • шизотипічний розлад;
  • шизофренія;
  • допомога пацієнтам з алко- та наркозалежністю.
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Євромед, медичний центр у Вінниці, вартість послуг:

• Консультація алерголога
  • Консультація психотерапевта

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Ірина
05 травня '20г.
Чудова клініка, лікар- Професіонал!Атмосфера наче вдома, помітно, що вкладено багато зусиль та старань.Буду рекомендувати друзям.
Сергій
15 квітня '20г.
Дуже чудовий і кваліфікований лікар! Усім рекомендую. Мені нарешті стало набагато краще. Так довго шукав такого професіонала з великої літери.

Лікарі клініки Євромед, медичний центр у Вінниці

Денесюк Наталія Валеріївна
Психіатр, Психотерапевт, Психолог.
Литвиненко Юлія Петрівна
Психіатр, дитячий психіатр, психотерапевт, психолог.
Ордатій Наталія Василівна
Психіатр, Психотерапевт, Психолог.
Обрати фах
  • Психіатр
  • Психолог
  • Психотерапевт
очистити
Записатися на прийом

Зверніть увагу на інші клініки:
Вінниця вул. Архітектора Артинова, 36
6,9
Стоматологічна клініка “Дент Лайф” працює з 2006 року, займається діагностикой та лікуванням захворювань зубів та ясен, приділяє особисту увагу ендодонтичній терапії із використанням мікроскопу.
Вінниця вул. Магістратська, 20
7,4
Стоматологічна клініка “StomaLine” пропонує усі види стоматологічної медичної допомоги при лікуванні та профілактиці захворювань зубів та ясен.
Вінниця вул. Соборна, 92
Косметологічний центр “Леді Елеганс” спеціалізується в сфері косметології та краси.
Пн — Пт: 09:00-19:00 Сб: 09:00-19:00 Н: 09:00-19:00