Євромед, медичний центр у Вінниці

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Єдиний у своєму роді приватний медичний заклад, який займається лікуванням всього спектра психоневрологічних розладів, а також надає наркологічну допомогу. Ми надаємо послуги висококваліфікованих лікарів різних спеціалізіцій, лабораторне та інструментальне обстеження, а також медикаментозне лікування і супровід пацієнтів як в гострому періоді захворювання, так і в реабілітаційному періоді.

Діагностика та лікування всього спектру психоневрологічних захворювань, наркологічна допомога:

• безсоння;
  • розлади хронічного марення;
  • шизоаффективний розлад;
  • шизотипічний розлад;
  • шизофренія;
  • допомога пацієнтам з алко- та наркозалежністю.
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Євромед, медичний центр у Вінниці, вартість послуг:

• Дуплексне сканування аорти, клубових артерій, нижньої порожнистої вени 300
  • Дуплексне сканування аорти, клубових артерій,нижньої порожнистої вени + Дуплексне сканування артерій нижньої кінцівки 800
  • Дуплексне сканування артерій верхньої або нижньої кінцівки 550
  • Дуплексне сканування артерій обох кінцівок 1 000
  • Дуплексне сканування вен верхньої або нижньої кінцівки 450
  • Дуплексне сканування вен обох кінцівок 800
  • Дуплексне сканування судин брахіоцефальної ділянки: – судин шиї 450
  • Комплексне УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка, судини портальної системи, нирки, наднирники, сечовий міхур)+реґіонарні Л\В 450
  • УЗД кульшових суглобів у дітей 300
  • УЗД ока 300
  • УЗД передміхурової залози (трансректальне)+регіонарні Л\В 500
  • УЗД суглобів (кульшові, колінні, плечові, гомілковоступні) 600
  • УЗД тімуса (вилочкова залоза) 300
  • УЗД щитоподібної залози+регіонарні лімфатичні вузли 300
  • УЗД гінекологічне (трансвагінально / абдомінально) 450
  • УЗД гінекологічне + Комплексне УЗД органів черевної порожнини +реґіонарні Л\В 750
  • УЗД гінекологічне + УЗД молочних залоз 650
  • УЗД плевральної порожнини 300
  • УЗД прямої кишки (трансректальне) 400
  • УЗД селезінки 250
  • УЗД сечового міхура з визначенням залишкової сечі (абдомінальне) 300
  • УЗД судин нирок + Комплексне УЗД органів черевної порожнини + реґіонарні Л\В 700
  • Передопераційна розмітка верхньої або нижньої кінцівки 300

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Ірина
05 травня '20р.
Чудова клініка, лікар- Професіонал!Атмосфера наче вдома, помітно, що вкладено багато зусиль та старань.Буду рекомендувати друзям.
Сергій
15 квітня '20р.
Дуже чудовій лікар і професіонал своєї справи! Усім рекомендую, мені нарешті стало краще.
Сергій
15 квітня '20р.
Дуже чудовий і кваліфікований лікар! Усім рекомендую. Мені нарешті стало набагато краще. Так довго шукав такого професіонала з великої літери.
Гарна, спокійна, що з перших секунд розташовує до спілкування. З нею хочеться поділитися своїми думками та переживаннями. Володіє величезними знання у своїй професії. Не можу передати, як я їй вдячний! Моє життя кардинально змінилося.
Люба
Все відмінно! Прийом пройшов комфортно, у добродушній, та невимушеній обстановці. Обговорили всі мої насущні проблеми, розуміє ситуацію і вникає в неї. Вміє спілкуватися, дає висловитися. Усім задоволення. Обов'язково прийду знову.
Завьяловы
Дуже рада, що вибрала для доньки саме цього фахівця! Лікар, професіонал своєї справи. Дуже приємна, відкрита людина, що вміє розташувати до себе пацієнта! Дякую за консультацію і допомогу. Тепер розумію в якому напрямку рухатися далі!
Mary Marysiuk
Дуже кваліфікований фахівець і прекрасна людина. Вона допомогла моїй дитині подолати не одну фобію. Слава Богу, зараз уже все позаду, донька відчуває себе дуже добре. Не можу висловити на скільки я вдячна їй! Однозначно рекомендую!

Лікарі клініки Євромед, медичний центр у Вінниці

Денесюк Наталія Валеріївна
Психіатр, Психотерапевт, Психолог.
Консультація 1800/1400 грн.
Литвиненко Юлія Петрівна
Дитячий психіатр, психотерапевт, психолог.
Обрати фах
  • Психіатр
  • Психолог
  • Психотерапевт
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
Кабінет психолога, психотерапевта Шевкунової Л. В. надає всебічну психологічну допомогу та підтримку пацієнтам в складних ситуаціях. Прийом здійснює сертифікований психолог. Спеціаліст бере участь в науково-практичних конференціях, психологічних майстер-класах, семінарах та тренінгах. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
7,3
Медок (MEDOK) — це медичний центр, що розташувався на Зодчих у Вінниці. Сучасний комплекс має у своєму розпорядженні передове обладнання для проведення ряду маніпуляцій. Послуги профільних фахівців доступні для пацієнтів будь-якого віку. Ми працюємо з дорослими та дітьми. Терапія проводиться відповідно до встановлених схем, які підбираються під кожного пацієнта в індивідуальному порядку.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 09:00-17:00 Н: 09:00-15:00
Меділабс у Вінниці на Київській — це один з філій мережі сучасних лабораторій, які пропонують якісні послуги за доступними цінами. Лабораторії працюють, починаючи з 2013 року, і в своєму штаті мають кваліфікованих фахівців, професіоналів в своєму напрямку роботи. Завдяки використанню інноваційних аналізаторів преміум-класу, якісних реактивів, рекомендованих виробниками обладнання, співробітники лабораторії проводять дослідження в найкоротші терміни і надають результати лабораторної діагностики протягом одного дня.
Пн — Пт: 08:00-16:00 Сб: 08:00-12:00 Н: 08:00-12:00