Євромед, медичний центр у Вінниці

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Єдиний у своєму роді приватний медичний заклад, який займається лікуванням всього спектра психоневрологічних розладів, а також надає наркологічну допомогу. Ми надаємо послуги висококваліфікованих лікарів різних спеціалізіцій, лабораторне та інструментальне обстеження, а також медикаментозне лікування і супровід пацієнтів як в гострому періоді захворювання, так і в реабілітаційному періоді.

Діагностика та лікування всього спектру психоневрологічних захворювань, наркологічна допомога:

• безсоння;
  • розлади хронічного марення;
  • шизоаффективний розлад;
  • шизотипічний розлад;
  • шизофренія;
  • допомога пацієнтам з алко- та наркозалежністю.
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Євромед, медичний центр у Вінниці, вартість послуг:

• Консультація алерголога
  • Консультація психотерапевта

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Ірина
05 травня '20р.
Чудова клініка, лікар- Професіонал!Атмосфера наче вдома, помітно, що вкладено багато зусиль та старань.Буду рекомендувати друзям.
Сергій
15 квітня '20р.
Дуже чудовій лікар і професіонал своєї справи! Усім рекомендую, мені нарешті стало краще.
Сергій
15 квітня '20р.
Дуже чудовий і кваліфікований лікар! Усім рекомендую. Мені нарешті стало набагато краще. Так довго шукав такого професіонала з великої літери.
25 лютого '20р.
Гарна, спокійна, що з перших секунд розташовує до спілкування. З нею хочеться поділитися своїми думками та переживаннями. Володіє величезними знання у своїй професії. Не можу передати, як я їй вдячний! Моє життя кардинально змінилося.
Люба
22 лютого '20р.
Все відмінно! Прийом пройшов комфортно, у добродушній, та невимушеній обстановці. Обговорили всі мої насущні проблеми, розуміє ситуацію і вникає в неї. Вміє спілкуватися, дає висловитися. Усім задоволення. Обов'язково прийду знову.
Завьяловы
16 лютого '20р.
Дуже рада, що вибрала для доньки саме цього фахівця! Лікар, професіонал своєї справи. Дуже приємна, відкрита людина, що вміє розташувати до себе пацієнта! Дякую за консультацію і допомогу. Тепер розумію в якому напрямку рухатися далі!
Mary Marysiuk
04 лютого '20р.
Дуже кваліфікований фахівець і прекрасна людина. Вона допомогла моїй дитині подолати не одну фобію. Слава Богу, зараз уже все позаду, донька відчуває себе дуже добре. Не можу висловити на скільки я вдячна їй! Однозначно рекомендую!

Лікарі клініки Євромед, медичний центр у Вінниці

Денесюк Наталія Валеріївна
Психіатр, Психотерапевт, Психолог.
Литвиненко Юлія Петрівна
Психіатр, дитячий психіатр, психотерапевт, психолог.
Ордатій Наталія Миколаївна
Психіатр, Психотерапевт, Психолог.
Обрати фах
  • Психіатр
  • Психолог
  • Психотерапевт
очистити
Записатися на прийом

Зверніть увагу на інші клініки:
Кабінет психолога, психотерапевта Шевкунової Л. В. надає всебічну психологічну допомогу та підтримку пацієнтам в складних ситуаціях. Прийом здійснює сертифікований психолог. Спеціаліст бере участь в науково-практичних конференціях, психологічних майстер-класах, семінарах та тренінгах. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
6,9
Медок (MEDOK) — це медичний центр, що розташувався на Зодчих у Вінниці. Сучасний комплекс має у своєму розпорядженні передове обладнання для проведення ряду маніпуляцій. Послуги профільних фахівців доступні для пацієнтів будь-якого віку. Ми працюємо з дорослими та дітьми. Терапія проводиться відповідно до встановлених схем, які підбираються під кожного пацієнта в індивідуальному порядку.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 09:00-17:00 Н: 09:00-15:00
Нейромед — це центр СКТ діагностики на Пірогова 46. Ключова перевага сучасної клініки — оновлене обладнання, що дозволяє проводити основні діагностичні заходи з максимально точним результатом. У центрі встановлена апаратура сучасного зразка, включаючи унікальну діагностичну систему Philips Achieva 1.5T. Наявність апарату зазначеного типу дозволяє проводити МРТ головного мозку, внутрішніх органів, хребта і суглобів з максимальною результативністю. У процесі дослідження, людина не відчуває дискомфорт.
Вінниця м. Бар, вул. М. Туніка, 14
6,8
Медок (MEDOK) — це прогресивний медичний центр в Барі в Вінниці. Сучасна клініка надає комплексні послуги з різних напрямків. Багатопрофільний центр працює з пацієнтами будь-якого віку, своєчасно обслуговуючи дітей та дорослих. Для всіх пацієнтів доступний розширений спектр профілактичних та лікувальних маніпуляцій. Всі дії профільних фахівців здійснюються з урахуванням доказової медицини та встановлених світових стандартів.