Конізація шийки матки в Вінниці

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
Конизація шийки матки під місцевою анестезією 2600 грн
Конусоподібна електроексцизія шийки матки 7500 грн
Конізація шийки матки 7000 грн
Знайдено 5 клінік

Сб
Альона
Най кращі фахівці!! особливо хочу відмітити Бондарева Валерія Олександрівна та Дмитренка Ігоря Васильовича,за гарну професійну роботу та най краще ставлення
Супер.Все влаштовує.
Хочу подякувати лікарю Камінський Валерій Владиславович за його професіоналізм людяність,а також анастазіологу Пузир О.І за його індивідуальний підхід до кожного пацієнта,медсестрам та персоналу взагалі.Особливе дякую працівниці яка пригостила кавою так як я чекала тата з операції цілу ніч в авто вона пригостила не знаю її прізвища але дякую за людяність,здоровя та миру нам усім
РоманишинаНаталя
Велике дякую найкращим професіоналам своєї справи Григоренко А.М. Абдулаєв В.Е Сливка Е.В та анастезіолог Пузир О.І Ви найкращі❤все на вищому рівні!!!Дякую ,всім рекомендую!!!Клініка супер все на вищому рівні.
Альтамедика
Вінниця вул. Литвиненко, 40
Багатопрофільний медичний центр «Альтамедика» займається діагностикой та лікуванням по 9 напрямкам: гінекологія, дерматовенерологія, гастроентерологія, невропатологія, маммологія, хірургія, урологія, ендокринологія та терапія.
  • Конізація шийки матки 7 000
5,3
Вінниця, вул. Магістратська, 44А
6,2
Вінниця ул. Хмельницкое Шоссе, 96 Г
Медичний центр єндохірургії "Інномед" спеціалізований на малотравматичних хірургічних втручаннях та безопераційному лікуванні гінекологічних та урологічних захворювань. В центрі працюють кваліфіковані лікарі вищої категорії, кандидати та доктора наук — акушер-гінеколог, уролог, лікар УЗД.
  • Конусоподібна електроексцизія шийки матки от 7 500
Центр-В
5,2
Вінниця вул. Академіка Ющенка, 8
  • Конизація шийки матки під місцевою анестезією 2 600
  • Радіохвильова або електохірургічна конізація шийки матки( вартість процедури, наркоз, палата і медикаментозне забезпеченення ) без вартості предоперційного обстеження , без ПГД 6 600