Зменшення статевих губ в Вінниці

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
Знайдено 2 клініки

Сб
Наталія
В клініці дуже чудовий і відгукливий персонал мені сподобалося.все покажуть пояснять.Віген хороший лікар і анастазіолог Олексійдуже ввічлива уважна людина .дівчатка медсестри разів 10 прибігли в полату помагали запитували чи все добре чи щось потрібно підбадьорювали
Все супер. Чудесный персонал. Доктор, дай бог ему здоровья, действительно от от бога.
Анжела
Дужа задоволена.
Наталія
Кваліфікований лікар-хірург Віген Володимирович. Дуже вдячна за людяність, тактовність і що дали можливість відчути життя без болю. мій хребет та кінцівки немов заново народились. Дуже дяку. Окремо вдячна персоналу: привітні, уважні. в клініці почуваєш себе як дома, відчуття лікарні зовсім не відчуваєш. Молодці!!!
5,3
Вінниця вул. Келецька, 53
Багатопрофільний медичний центр "Берегиня" надає повний спектр лікувально-діагностичних послуг для всієї сім’ї. Ведучі напрямки — гінекологія, мамологія, педіатрія, урологія, психологія, логопедія, дерматовенерологія, терапія, дитяча хірургія
Вінниця вул. Лебединського, 7
Приватний багатопрофільний медичний центр «Товмед» створений у 2007 році, оказує медичну допомогу у діагностиці та лікуванні широкого спектра захворювань.
  • Зменшення статевих губ у жінок