Отоларингологи у Тернополі

Консультативний прийом оториноларинголога в кліниці «Шпиталь Шептицького у Тернополі» 650
Консультація оториноларинголога в клініці «Oxford Medical» 550
Консультація оториноларинголога в кліниці «Оксфорд медікал (Oxford Medical) на Руській» 550
Нат0алия
Величезне їй спасибі за професійну консультацію. Особливо хочеться відзначити бажання фахівця працювати на результат, та за європейськими стандартами. Рекомендую своїм друзям і знайомим. І неодноразово, за потреби звісно, приходити сам.
14 лютого '20 г.
Михаил
Огляд пройшов добре,лікар доступно і зрозуміло все пояснила. Надані рекомендації дієві, та почали допомагати дуже швидко. Все пройшло на найвищому рівні. Зараз значно краще. Надалі буду звертатися лише до цього лікаря. Рекомендую!
02 березеня '20 г.
Отоларинголог
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні широкого спектра ЛОР-патологій. Лікує хронічний тонзиліт, синусит, риніт, отит, гайморит та інші захворювання. Швидко та безболісно видаляє чужорідні тіла та сірчані пробки. Приймає пацієнтів з носовими кровотечами та зниженням слуху.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Дитячий отоларинголог