Косметологи у Тернополі

Ірина
Відвідувала "спеціаліста" в клініці Хміля у свій час. Після процедур почалося підшкірне висипання по усьому обличчю. Лікарка відмовилася взагалі зі мною говорити і її єдиний аргумент був, що "такого раніше не бувало і не може бути, що таке сталося".
23 травня '17 г.
Тетяна
Дуже хороший та висококваліфікований лікар! Дбайливо віднеслася до лікування . Рекомендую !!
07 червеня '17 г.
Юлія
Була на чистці обличчя - 15 хв і на вихід. З моїм себорейним дерматитом пані лікар сказала, що в мене майже ідеальна шкіра. висновк робіть самі. Схоже на конвеєр. Більше пацієнтів-більше грошей. Якість значення не має
17 липня '17 г.
Косметолог, трихолог
Лікар Пінчук Анна Федорівна – косметолог. Спеціалізується на відновленні структури шкірних покривів. Розробляє індивідуальні схеми терапії. Володіє усіма косметологічними методиками. Проводить такі доглядові процедури, як механічна, ультразвукова, комбінована чистка, пілінги, маски. Здійснює лазерне лікування куперозу, пігментації, проводить лазерне омолодження та ЕЛОС-епіляцію. Досконало володіє техніками контурної пластики, ін’єкцій краси за допомогою батоксу, встановлення мезониток, біоревіталізації, редермалізації, плазмоліфтингу, мезотерапії, ін’єкційного ліполізу тощо. На безкоштовній консультації лікар рекомендує найбільш підходящі процедури, підбирає засоби для щоденного догляду, відповідає на усі питання пацієнтів, а також призначає доообстеження при потребі.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-16