Клініки алергології у Львові (Галицький (Центр) район)

Можливо, вас цікавлять лікарі алергологи в Галицькому районі (Центр)
Знайдена 1 клініка
3 відгука
Працюють по: Сб Нед Цілодобово
Валентина
Записалась на консультацію, бо з’явились маленькі червоні плямки на обличчі. Алерголог відразу сказав, що справа у закрепах. Причина внутрішня. Червоні плямки це вже результат. Спочатку треба вилікувати закрепи. Пішла до гастроентеролога. Вилікували закреп. Алергія на обличчі пройшла сама по собі. Дякую за професіоналізм та добросовісність.
Дарина
Була алергія на котів. Відразу коли приходила у будинок, де мешкав кіт я зразу носом відчувала його присутність. Постійне чхання, нежить. Проконсультувалась із лікарем. Купила ліки, які були написані у рецепті. Попустило. Зараз навіть можу погладити пухнастиків.
Катерина
Були проблеми з алергією. На деякі продукти з’являлась висипка на шкірі. Промучилась я місяць без лікарської допомоги. Думала, навіщо витрачати гроші на консультацію та лікування. Однак мій стан погіршувався. Очі сльозились, розпочався алергічний нежить. Далі висипка поширилась на груди. Тут вже стало страшно. Проконсультувалась із алергологом. Пропила курс препаратів. Все стало на міру, хоча б могло все нормалізуватися раніше.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Львів вул. Джерельна, 16-а кв. 6 р.Галицький (Центр)
Медичний центр "Джерело" пропонує пацієнтам лікуванням у напрямку гінекологічних, ендокринологічних та проктологічних захворювань. Фахівці центру є кандидатами медичних наук, лікарями вищої та...
  • Алергічний висип - лікування
  • Алергічний дерматит - лікування