Видалення поліпів матки (поліпектомія) у Львові (Франківський район) (відкриті по нед. клініки)

Сб Нед Цілодобово
Іванка
Взагалі не можу зрозуміти звідки беруться ці поліпи!!!! Все життя здорова була, а тут ось тобі маєш! ((( Ці поліпи не обійшли мене стороною. Скоріше за все вони виникли внаслідок перенесеної інфекції хламідіозу. Видаляли під загальним наркозом. Я не могла уявити як таке можна робити під місцевою анестезією. Пережила і забула про цю болячку. Дякую за успішно проведену операцію.
Катя
Дуже боялась операції. Хоча не варто було. Перебіг операції зайняв 20 хвилин. Робили під місцевою анестезією. Після операції поклали прокладку та лід на живіт. Відчуття були такі як під час менструації. Лежала у лікарня 3 дні під наглядом. Потім призначили курс лікування. Пройшла його. І завагітніла!
Віра
Звичайна операція. Здала необхідні аналізи. Привели в операційну. Укольчик і прокинулась вже в палаті. Кровило напевно дня 3. Далі все нормалізувалось. Не бійтесь робити цю операцію. Якщо зволікати, то можна і безплідною залишитись.

На жаль,

за напрямком "Видалення поліпів матки (поліпектомія)" лікарень та діагностичних центрів у Львові во Франківському районі на сайті likarni.com не знайдено.

Ви можете обрати іншу відповідну лікарню в Вашому місті

Шукати лікарню!У районах міста
Спеціалізовані дитячі поліклініки ВЕСЕЛКА