Лікування захворювань шийки матки у Львові (Франківський район) (відкриті по нед. клініки)

Знайдена 1 клініка

Сб
Мар'яна
Доброго дня. Усім рекомендую дану клініку, хто зіштовхнувся з проблемами на вулиці Науковій. Саме до лікаря Вікторія Ер, спеціаліст від Бога. Дякую. Хорошого дня
Мар'яна
Львів вул. Наукова, 12А
р.Франківський
Приватна багатопрофільна клініка «Істина» була заснована в 2006 році. Сучасне обладнання в руках досвідчених фахівців, серед яких кандидати медичних наук, заслужені лікарі України, дозволяє оперативно і якісно надати медичні послуги
  • Лікування захворювань шийки матки у жінок

Лікування захворювань шийки матки в лікарнях в інших районах Львова

8,7
Львів вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1)
р.Личаківський
Приватна львівська клініка озонотерапії «Ніка і К» пропонує профілактику, діагностику та лікування более150 видів захворювань. Центр забезпечує можливість в комфортних умовах безболісно поліпшити самопочуття або отримати точну картину стану здоров'я. Індивідуальний похід до кожного пацієнта, зручний графік роботи дозволяє отримати консультацію чи лікування всім піклуються про власне здоров'я.
5,9
Львів пр. Чорновола, 43а
р.Шевченківський
Дитяча поліклініка Веселка на пр. Чорновола — лікувально-діагностичний комплекс, в умовах якого можна отримати консультативну допомогу, пройти повне обстеження, а також лікування гострих, хронічних хвороб. Крім того, фахівці поліклініки займаються профілактикою захворювань, проводять огляди перед вакцинацією, складають індивідуальний план терапії для дітей.
  • Діатермокоагуляція шийки матки з патогістологічним дослідженням 2 500
  • Петлева ексцизія патології шийки матки 2 500
5,7
Львів пр-т Червоної Калини, 29 А
р.Сихівський
Дерматологічний центр «ЛеоДерм» відкритий вже 4 роки. Фахівці клініки займаються діагностикой, лікуванням та профілактикою захворювань шкіри.
  • Кріодеструкція шийки матки 2 500
  • Поліпектомія + цервікальний канал 3 280