Дитячі інфекціоністи у Львові (Личаківський)

36 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар-педіатр вищої категорії, спеціалізується на лікуванні дитячих інфекційних та соматичних захворювань. Проводить лікування та профілактику краснухи, вітрянки, кору, грипу, свинки та інших захворювань.
Карина
20 вересня '16р.
Галина Петровна опытнейший педиатр, поэтому я с ребенком решила обратиться именно к ней. Милейшая женщина и специалист прекрасный, приятно было лечиться под ее наблюдением.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Консультація 180 грн.
7 років досвіду
Викликати лікаря додому
Дитячий лікар
Лікар-педіатр загальної практики, спеціалізується на лікуванні хвороб внутрішніх органів у дітей, починаючи з народження і до повноліття. Ольга Мирославівна має досвід навчання та роботи у провідних закладах Німеччини та США, включаючи Гарвардську школу, Бостон (США).
Марія
05 вересня '16р.
Дуже вдячна Ользі Мирославівні за надану допомогу. Здоров’я дитини — це найголовніше и лікар Тичківська це добре розуміє.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Консультація від 700 грн.
7 років досвіду
Викликати лікаря додому
Дитячий лікар
Дитячий лікар - загальної практики. Проводить діагностику та лікування захворювань різних систем організму. Лікар Марта Ігорівна є автором багатьох публікацій з питань педіатрії.
Юлия
15 травня '16р.
Хороший врач. Сразу нашла общий язык с ребенком. Внимательна к деталям, лишних назначений не делает, назначения обосновывает. Помогла справиться с заболеванием в короткие сроки. Спасибо за помощь. Рекомендую.
Записатися на прийом
Консультація від 700 грн.