Щекатурина Оксана Николаевна

Сурдолог, Отоларинголог
Врач высшей категории
Врач Щекатурина Оксана Николаевна специализируется в области отоларингологии и сурдологии. Обратиться к доктору можно при отитах первичного и вторичного происхождения, различных нарушениях слуха и наличии инородного тела в ушном проходе. Специалист занимается подбором слуховых аппаратов, проводит диагностику (аудиометрию, тимпанометрию, импедансометрию).

Хочу порадити лікара Щекатуріну Оксану Миколаївні. Уважно вислухала, не поспішала, порадила що робити, не робила зайвих процедур і маніпуляцій, а навпаки мінімально, але саме те що потрібно у нашому випадку, зверталась з дитиною 3роки.
15 января '18г.
Висловлюю велику вдячність за кваліфікованій огляд і допомогу Щекатуріній Оксані Миколаївні. Дуже приємна, ввічлива, грамотна, терпелива, уважна, дала мені змогу відчути, що є дійсно люди в білих халатах, які небайдужі до людських недугів і готові прийти на допомогу. Побільше б таких працівників. Також висловлюю подяку всьому персоналу, керівництву. Коли заходиш, тебе зустрічають милі, приємні, ставляться з розумінням і повагою, відчуваєш себе як вдома. Велике спасибі.

• 2002 г. — Сумской государственный университет, медицинский факультет;
  • 2004 г. — интернатура по отоларингологии на базе ХМАПО.

• Курсы повышения квалификации по специальности согласно требованиям МОЗ Украины;
  • Постоянное повышение квалификации у ведущих сурдологов, аудиологов Европы и Америки;
  • 2017 г. — Специализация "Сурдология", НМАПО им. П.Л. Шупика.