Кардиотокография (КТГ) в Киеве (метро Теремки)

Кардіотокограмма 180 грн
4,0
Найдена 1 клиника

Сб
Вероніка
Уже не перший раз звертаюся в вашу клініку. Це єдина клініка де грамотно проводять діагностику і призначають лікування. Велике спасибі лікарям “Доктор Бебі” за професіоналізм, за уважне ставлення, та грамотне лікування.
Проводили планове щеплення вакциною " Тетракси" у клініці “Доктор Бебі”. Все пройшло бездогано, персонал зміг знайти підхід до моєї дити, чесно кажучи Міланка навіть не зрозуміла що сталося! Дуже вдячна за професіоналіз та індивідуальний підхід!
Клініка “Доктор Бебі” на Героїв Небесної Сотні, як на мене одна з кращих педіатричних клінік нашого міста! Нещодавно міс маленький син захворів, все почалося з підвищення температури тіла та почервоніння очей. Ми вирішили звернутися до даної клініки, так як мешкаємо неподалік. Нам поставили діагноз "Кір", та призначили лікування. Завдячу лікарям цієї клініки за одужання мого сина!
Киев Софиевская Борщаговка пр. Героев Небесной Сотни, 16/8 (ЖК "Уютный квартал")
м.Ипподром19 м.Теремки20 м.Житомирская19
Dr. Baby – это специализированный медицинский центр для детей от рождения до совершеннолетия. Основное направление деятельности комплекса – плановый осмотр ребенка, диагностика и назначение подходящей терапии, в зависимости от состояния пациента. Высококвалифицированный персонал поможет вашим детям вырасти здоровыми и счастливыми.
  • Кардіотокограмма 180