МРТ позвоночника (спинного мозга) в Киеве в субботу - Соломенский район

Сб Вс Круглосуточно
Інна Горецька
Неймовірно вдячна професійним лікарям, медсестричці- клініки Омега-Київ . Проява безмежної турботи та максимальної підтримки. Відчувала себе в складну годину - в надійних руках! Крута команда лікарів
Олеся
Я дуже задоволена послугами в центрі і не розумію, звідки можуть взятися негативні відгуки. Мені треба було зробити рентген. Записалася - витратила кілька хвилин. Як готуватися - все розповіли по телефону, ніякої інформації шукати не треба самій. Прийшла на свій час і одразу пішла на рентген, не чекала. Результати по емейлу надіслали, все чітко, опис зрозумілий, якщо лікар хоче щось уточнити в радіолога - є зв'язок. Все справді дуже сучасно та зручно. Раджу звертатися сюди, моя лікарка сказала, що в них найточніша рентген апаратура в Києві і тому найінформативніші знимки.
Виктор
На прошлой неделе приходил к кардиологу в Омега-Киев. Немного сердце шалит. Хорошая вежливая врач - долго смотрела, щупала. Сделала ЭКГ и УЗИ сердца. По сердцу у нее вопросов нет, заподозрила, что проблема в другом. Дала направление на МРТ позвоночника в грудном отделе. Делала тут же в клинике. Оказывается, там у меня протрузия, которая болит и отдает в сердце! Никогда б не подумал. Уже записался к вертебрологу, чтобы решать вопрос с позвоночником.
Прошу обратить внимание руководства на цепочку: оформление медицинской услуги - сама услуга - выдача результата, ожидание которого на следующий день не должен превышать один час. Отсутствие заинтересованости в быстроте выдачи результатов обследования обнуляет весь сервис Вашего центра
Делала УЗИ, обслуживание замечательное. Диагноз ставят правильно. Спасибо большое.
Тоня
Шановні користувачі, дочитайте мого листа до кінця. Плюси - дівчатка на рецепції. Все інше - один лише жирний мінус. Мені не далеко за 60, швидше за 30, і не за поцілунками я звернулась в Медекс, і не за комфортом (як пишуть тут деякі задоволені персони), а за діагностикою і коректним результатом, по якому можна призначити саме коректне лікування. У протоколі обстеження лікар - запамятайте - і обходьте це місце далекими дорогами, СТОРОЖУК Юлія Миколаївна, хоча я не впевнена, що вона варта слова "лікар", написала недопустиму помилку, замість 4,5 мм, вказала 4,5 см проблеми для мого здоров"я!!!! В 10 разів помилилась, як виправдовувався вже згодом адміністратор, - "технічна помилка". Помилка яка недопустима!!! Яка може коштувати людині не лише здоровя, а й життя! Лікар, з яким я пралельно консультувалась, який працює в звичайній районній лікарні західної України був в шоковому стані від такого, одразу сам зателефонував у цю контору і вимагав пояснень. Дівчатка з рецепції вибачились за Юлію Миколаївну,вона воліла залишитись інкогніто, але тепер питання, де правда, в протоколі, де помилка, чи можна вірити, хоча яка віра в які результати може бути після такого. Мене попереджали про схожі випадки у центрі, але я думала, це випадковість, але ні - це на постійній основі. Шановні, якщо Вам не байдуже Ваше здоровя - візьміть до уваги цей відгук, і розкажіть про це всім, кому потрібно. P.S. А відгуки на сайті - центру - не що інше, як вирвані фото із книг скарг і пропозицій явно не даного центру, хіба в них можна прослідкувати, до чого і до кого вони відносяться, такі відгуки роблять малі діти, а не така "високопрофесійна спілка лікарів" центру МЕДЕКС!!!! ГАНЬБА!
7,6
Киев ул. Трутенко Онуфрия, 10 (Максимовича)
м.Васильковская9 3
Данный диагностический центр работает с 2012 года. Отделение специализируется на проведении диагностических процедур, в том числе магнитно-резонансной томографии, компьютерной томографии УЗИ-диагностики.
  • МРТ попереково-крижового відділу хребта - час виконання 20 хв. 1 700
  • МРТ попереково-крижового відділу хребта з контрастним посиленням - час виконання 30 хв. 3 200
  • МРТ скринінг хребта в сагітальній проекції - час виконання 20 хв. 3 000
  • МРТ скринінг хребта та крижово-клубових сполучень ''Ревматологічний'' - час виконання 35 хв. 3 850
4,3
Киев ул. Авиаконструктора Антонова, 13
м.Вокзальная38 10 м.Олимпийская22
Частный диагностический центр М24 предлагает по МРТ перечень услуг: исследование позвоночника, исследования головы и шеи, исследования сосудов, исследования суставов, исследования сердца, исследования внутренних органов, комплексные исследования органов, МР-ангиография с контрастом, динамические исследования с контрастированием.
8,3
Киев Шулявка Ул. Александра Довженко, 3
м.Шулявская12 2 м.Дорогожичи22 8 м.Политехнический институт29 7
НBMedical — это новый медицинский центр площадью 2000 м.кв. с новейшим диагностическим оборудованием 2021 выпуска, консультативным приемом врачей и лабораторией.
  • МРТ шийного відділу хребта 2 200
  • МРТ шийного відділу хребта з контрастом 4 000
  • МРТ шийного відділу спинного мозку при РС та інших демієлінізуючих захворюваннях 2 300
  • МРТ шийного відділу спинного мозку при РС та інших демієлінізуючих захворюваннях з контрастом 4 100
  • МРТ поперекового відділу хребта 2 200
  • МРТ поперекового відділу хребта з контрастом 4 000
  • МРТ поперекового відділу хребта пацієнту у важкому соматичному стані 2 300
Киев ул. Соломенская, 11 А
м.Вокзальная33 8 м.Дворец Украина56 14
С момента создания медицинский центр EUROLAB отвечает международным стандартам медицинского обслуживания. В его коллективе доктора с научными медицинскими степенями, высшей категории, которые получили образование и постоянно стажируются в ведущих отечественных и зарубежных медицинских учреждениях.
  • МРТ шийного відділу хребта 2 300 2 185
  • МРТ крижово-куприкового відділу хребта 2 300 2 185
  • МРТ хребта (шийного, грудного, поперекового,крижово-куприкового відділів) 5 200 4 940
  • МРТ крижово-куприкового відділу хребта з контрастним підсиленням 4 600 4 370
  • МРТ хребта (шийного, грудного, поперекового,крижово-куприкового відділів) з контрастним підсиленням 11 900 11 305