Мартинюк Катерина Анатоліївна

УЗД-спеціаліст
Врач Мартынюк Екатерина Анатольевна работает в области диагностики, занимается проведением ультразвукового исследования, имеет 5-летний стаж. В компетенцию доктора входит прием взрослых и детей. Выполняет УЗИ суставов, надпочечниковых, молочных, щитовидной желез, органов брюшной полости, забрюшинного пространства, таза, сосудов, сердца, мягких тканей.

Лікар працює в клініках:
Чернівці пр-т Незалежності, 121 А
Чернівці вул. Воробкевича, 33

Юлія
Мартинюк Катерина Анатоліївна гарний УЗІ спеціаліст. Бісля аварії на ЧАЕС маю проблеми зі щитовидкою. Неодноразово доводилося робити Узі саме у Катерини Анатоліївни. Завжди привітна, успіхнена, відповідає на всі запитання. Пояснюя особливості моєї хвороби. Дякую, всім раджу.
Владислава
Катерина Анатоліївна Мартинюк лікар УЗІ. Проводила діагностику таза після невдалого стрибка з парашутом. Консультація пройшла на високому рівні. Призначений оптимальний варіант вирішення проблеми, яка виникла. Спасибі.
Віталій
Спеціаліст від Бога!

• 2010 р. — Буковинський державний медичний університет (БДМУ), спеціальність "Педіатрія";
  • 2013 р. — інтернатура за спеціальністю "Акушерство і гінекологія" на базі Чернівецького пологового будинку №2.

Курси

• 2013 р. — цикл спеціалізації "ультразвукова діагностика" на базі Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.