Кудіна Марина Борисівна

Нефролог
лікар вищої категорії
Марина Борисівна спеціалізується на діагностиці та лікуванні в області нефрології. Лікує гострі запалення нирок, інфекції сечовидільної системи, ниркову недостатність, ниркову колік, піелонефрити, нефрити, полікістоз нирок та ін.

Оля
У мужа начались сильные боли в пояснице и боли при мочеиспускании. Боль дошла до того уровня, что он не мог терпеть и пришлось вызывать скорую. Диагноз – почечная колика. Стали искать нефролога и нашли Кудину Марину Борисовну. Очень понравилась! Спасибо за вашу помощь моему мужу.
Нина
У мамы были сильные боли в пояснице. Случайно попали на приём к Марине Борисовне и остались очень довольны! Такого чуткого и отзывчивого врача мы давно не встречали. Я не сталкивалась с болезнями почек и не знала с какой стороны подойти к проблеме. Сегодня маму уже прооперировали. Мама идёт на поправку. Марина Борисовна, низкий поклон

• 1990 р. — Чернівецький Медичний Інститут за спеціальністю "лікувальна справа";
  • 1991 р. — інтернатура на базі Кіцманської ЦРЛ за спеціальністю "терапія";

Курси

• 1996, 2001, 2006, 2009, 2011, 2014, 2016 рр. — курси на базі Киівської Національної Медичної Академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика;
  • 2005, 2006 рр. — курст на базі БДМА м. Чернівці за спеціальністю "загальна практика-сімейна медицина";
  • 2010 р. — цикл ТУ "лікування захворювань внутрішніх органів";
  • 2015 р. — цикл ТУ "діагностика, лікування та профілактика основних ендокринних захворювань".

Нагороди

• 2001 р. - дипломом лауреата премії Чернівецької міської ради ім. Радзіховського;
  • 2002, 2015 р. — нагороджена Почесною грамотою від головного лікаря КМУ МП №5;
  • 2004 р. — нагороджена Почесною грамотою Чернівецького обласного відділення фонду соціального страхування за сумлінну працю та добросовісне виконання громадського доручення по захисту соціальних прав застрахованих осіб;
  • 2004 р. — нагороджена Почесною грамотою адміністрації та профспілкового комітету поліклініки;
  • 2006, 2015 р. — нагороджена Грамотою від Управління охорони здоров'я Чернівецької  міської ради.