Клініки офтальмології в Чернівцях

Можливо, вас цікавлять лікарі офтальмологи
Базове обстеження для дорослих від 15 до 40 років 450 грн
Знайдена 1 клініка

Анастасія
8 листопада 2021 року робила корекцію зору і я дуже задоволена як процесом так і результатом все пройшло успішно, дякую вам велике за такий приємний і різнобарвний навколишній світ,
Яна
27.07.2021 року зробила корекцію зору і дуже задоволена як процесом, так і результатом! Нарешті я можу насолодитися красою навколишнього світу на всі 100%. Тому хочу виразити величезну вдячність персоналу «Центру відновлення зору Анатолія Совви» та безпосередньо головному лікарю!)
Люба Аурсулесей
23 лютого 2021 року зробила корекцію зору , дуже задоволена я побачила зовсім інший світ, кольори. Оперував Болган С.В. я задоволена підтримкою,гарно все пояснив що має бути, як себе поводити і т. д.я рекомендую клініку Олександра Совви персонал привітний
Юлія
У вересні зробила лазерну корекцію зору, подивилася на світ новими очима. Величезне дякую персоналу клініки за продіяну роботу. Сказати, що задоволена на 100% нічого не сказати. Чи порадила дану процедуру? Так, звичайно!
9,6
Чернівці вул. Комарова, 32 Б
"Центр відновлення зору Анатолія Совви" займається та діагностикою та лікуванням вад зору. Основним напрямком є лікування катаракти та ексімерлазерна корекція зору. Для діагностики та лікування ми використовуємо сучасне діагностичне обладнання. Наші лікарі постійно відвідують конференції та семінари; підвищують свою кваліфікація та освоюють нові напрямки роботи. Приймають лікарі: Болган Сергій Володимирович, Гончарюк Світлана Василівна, Кадира Неля Євгеніївна
  • Підбір окулярів пенсіонерам 100
  • Підбір контактних лінз (МКЛ) 150