Панацея, медичний центр у Чернівцях

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Медичний центр "Панацея" надає широкий спектр послуг за наступними напрямками: гінекологія, урологія, ультразвукова діагностика, онкологія (шкіра та м'які тканини). В установі також проводяться малоінвазивні хірургічні втручання по перерахованих вище медичних напрямках.

Послуги, якими можна скористатися в медичному центрі "Панацея":

• консультація профільного спеціаліста (гінеколога, УЗД-діагноста, уролога, онколога);
  • УЗД для вагітних;
  • ультразвукове дослідження внутрішніх органів;
  • фолікулометрія;
  • електрокардіографія;
  • масаж передміхурової залози;
  • оперативне лікування водянки яєчка;
  • кольпоскопія;
  • гінекологічний огляд;
  • лазеротерапія;
  • установка та видалення внутрішньоматкової спіралі;
  • біопсія шийки матки;
  • радіохвильова коагуляція шийки матки;
  • дерматоскопія;
  • видалення доброякісних новоутворень на шкірі;
  • інтимний філінг;
  • цистоскопія (для жінок) та ін.

У клініці працюють лікарі з багаторічним досвідом роботи, другої та вищої кваліфікаційних категорій.

Медичний центр "Панацея" — це новітнє обладнання, сучасні методики лікування захворювань, дотримання конфіденційності і доступна цінова політика.

Для зручності пацієнтів біля клініки є безкоштовна парковка, в клініці — дитяча кімната. Можливий готівковий та безготівковий розрахунок.

• Ціни на послуги

• Консультація мамолога 450
  • Консультація онколога-дерматолога 300
  • Повторна консультація онколога-дерматолога 170
  • Призначення лікування 300
  • Оперативне втручання з приводу новоутворення шкіри або м`яких тканин від 3 000
  • Аугментація точки G 3 000
  • Повторна консультація уролога 180
  • Призначення лікування первинно від 250
  • Призначення лікування вторинно 150
  • Інстиляція уретри 100
  • Аналіз соку простати та зішкріб з уретри на інфекції, що передаються статевим шляхом 750
  • Лазеротерапія (1 сеанс) 100
  • Огляд простати 80
  • Цистоскопія (жіноча) 2 500

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Тетяна
03 квітня '24р.
Швидке та якісне обслуговування, щиро дякую!
Наталка
Була на прийомі у гінеколога, все сподобалося, буду обстежуватися тут.
Олег
В Панацее был на приеме в уролога. Лечением остался доволен. Вскоре обращался и к другим специалистам этого медицинского учреждение. Все услуги здесь на высшем уровне, так же радует наличие качественной УЗИ диагностики. Рекомендую без сомнений.
Паша
Это отличное медицинское учреждение с опытными специалистами. Мы уже здесь с мужем около года наблюдаемся. Негативных моментов не было замечено. Специалисты и вправду лечат, а не занимаются выкачкой денег, как в некоторых других частных клиниках.
Игорь
Медицинский центр "Панацея" мне порекомендовал мой коллега. Ведь по госполиклиникам уже нет сил ходить. Это новый уровень медицины. Сюда просто приятно зайти, вежливое отношений, квалифицированные специалисты. За такое не жалко денег заплатить.
Анастасія
На спині було декілька родимок, як я думала. Але під час огляду лікар запідозрив, що це можуть бути злоякісні новоутворення. Аналізи це підтвердили. Тоді звернулася до Олександра Васильовича. Він видалив ці новоутворення. Призначив післяопераційну терапію. Зараз усе добре. Дякую Куцак за допомогу!
Карина
Звернулася до Каленюк із питанням про затримку в менструальному циклі. Наталія Петрівна оглянула мене, зробила УЗД і пояснила, що я в нормі, просто вагітна. Я була дуже щаслива, адже декілька років поспіль не виходило завести дитинку. Врешті, усю вагітність ходила до Каленюк, бо повністю їй довіряла.
Богдана
Синові потрібно було видалити водянку яєчка. Процедуру виконував Володимир Ілліч. Усе пройшло успішно і без ускладнень. Дуже вдячні лікареві за доброзичливість та чуйність, професіоналізм та високу кваліфікацію. Рекомендуємо його усім.
Анжела
Учора була на прийомі в Чичул. Ніна Сергіївна робила мені УЗД нирок та сечового міхура. Сподобалася мені тим, що робила усе охайно та чітко, пояснювала усі свої дії та те, що відображалося на екрані. Буду звертатися до цього фахівця іще.

Лікарі клініки Панацея, медичний центр у Чернівцях

• Гінеколог
  • Діагност
  • Уролог
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" в Чернівцях надає кваліфіковану медичну допомогу за напрямками: стоматологія, проктологія, урологія, отоларингологія, дерматологія, сімейна медицина, флебологія, хірургія та інші. У відділенні працюють також дитячі спеціалісти: ендокринолог, стоматолог, ЛОР, невролог, кардіолог, дерматолог. Лікарі центру мають вищу та першу категорії.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 09:00-18:00 Н: 09:00-15:00
"Центр відновлення зору Анатолія Совви" займається та діагностикою та лікуванням вад зору. Основним напрямком є лікування катаракти та ексімерлазерна корекція зору. Для діагностики та лікування ми використовуємо сучасне діагностичне обладнання. Наші лікарі постійно відвідують конференції та семінари; підвищують свою кваліфікація та освоюють нові напрямки роботи.
Пн — Пт: 09:00-18:00
Чернівці вул. Владислава Трепка, 1 А (пов. 3)
8,9
Клініка пластичної та естетичної хірургії "ПластАрт" спеціалізується на проведенні хірургічного втручання для вдосконалення людського тіла. Провідний спеціаліст клініки має багаторічний досвід, використовує індивідуальний підхід, інноваційні ідеї.
Пн — Пт: 09:00-17:00
Чернівці вул. Рівненська, 5 А
9,8
«Базисмед» — медичний центр широкого профілю в Чернівцях. В основі діяльності закладу доказова медицина та інновації. Тут можна зробити УЗД з еластографією, скринінг вагітності, повний комплекс ендоскопічних досліджень, записатись на консультацію до лікарів-спеціалістів понад 25 спеціалізацій, вилікувати варикоз, видалити невуси, зробити інші хірургічні втручання, здати аналізи в лабораторії, підписати декларацію з сімейним лікарем.