Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лукашенко Юлія Володимирівна

УЗД-спеціаліст
7 років досвіду
7,30
Дитячий лікар
Врач Лукашенко Юлия Владимировна работает ультразвуковым специалистом, имеет 5-летний стаж. В компетенцию врача входит прием детей и взрослых. Врач проводит УЗИ мягких тканей, сердца, сосудов, суставов, молочных, щитовидной, надпочечниковых желез, органов пищеварительного тракта, мочеполовой системы. Помогает в поиске первичного патологического очага.
Записатися на прийом

або звертайтеся за телефоном:

Лікар працює в клініках:
Чернівці пр-т Незалежності, 121а
Записатися на прийом
Чернівці вул. Воробкевича, 33
Записатися на прийом

Відгуки пацієнтів

София
23 февраля '19р.
Юлия Владимировна диагностировала у моего сына во время УЗИ дополнительную хорду в сердце, я была шокирована, испугана, не знала, что делать и куда бежать. Но доктор успокоила и сказала, что это не опасно и такая патология встречается довольно часто в последнее время. Будем наблюдаться.
8
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)

Інформація про лікаря

Освіта

  • 2011 р. — Буковинський державний  медичний університет, спеціальність "Лікувальна справа";
  • 2013 р. — інтернатура за спеціальністю "Радіологія" на базі Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького.

Курси

  • 2013 р. — курси інформації та стажування на базі тренінг центру "TOSHIBA" за темою "Основи ультразвукової діагностики дифузних захворювань паренхіми нирок";
  • 2013 р. — спеціальність "Ультра звукова діагностика", Івано–Франківський національний медичний університет;
  • 2014 р. — курси інформації та стажування на базі навчального центру високих ультразвукових технологій м. Київ. за темою "Сучасна ультразвукова діагностика з доплерографією захворювань шлунково – кишкового тракту, гепатобіліарної системи  та підшлункової залози";
  • 2016 р. — курси інформації та стажування з циклу "Ультразвукова діагностика опорно – рухової системи у дорослих та дітей", на базі інституту патології хребта та суглобів м. Харків.