Бариляк Іванна Володимирівна

Акушер-гінеколог
Лікар вищої категорії
Лікар займається діагностикою та лікуванням гінекологічних захворювань. Приймає пацієнток з симптомами: свербіж та печіння в статевих органах, біль при сечовипусканні, порушення менструального циклу. Успішно лікує бактеріальний вагіноз, вульвіт, кольпіт, ендометрит, ендометріоз, дисфункцію яєчників, безпліддя.
Графік роботи фахівця: Час роботи фахівця:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нед

02 ТРА

Пт

03 ТРА

07.03.2017
Незважаючи на те, що це була перша консультація, лікар приділив мені достатньо уваги. Постаралася досить глибоко розібралася в проблемі. Дала дуже хороші рекомендації. Я дуже задоволена отриманою консультацією та лікарем. Рекомендую!
Лена Шуба
Це перший лікар яка дуже добре розбирається в своїй справі, і змогла надати потрібну консультацію. Все детально та зрозуміло розповіла, дала корисні поради. Надалі, за необхідності буду звертатися ще. Фахівця рекомендую однозначно!

• 2001 р. — з відзнакою закінчила Львівський Державний медичний університет за спеціальністю: лікувальна справа.

• У 2004 та 2010 рр. — пройшла тематичне удосконалення « Кольпоскопія у ранній діагностиці раку шийки матки» на базі Львівського Національного медичного університету ім. Данила Галицького.
  • 2007 р. — пройшла спеціалізацію «Ендоскопія» на базі Одеського державного медічного університету.
  • З 2007 р. — є членом товариства гінекологів-ендоскопістів и тазових хірургів.
  • 2010 р. — пройшла тренінг-курс «Ендоскопічна гінекологія» – СІСЕ, Клермонт-Ферранд, Франція.
  • 2012 р. — пройшла тематічне удосконалення « Лапароскопічні та інші малоінвазивні технології в хірургії/гінекології» на базі Тернопільського державного медичного університету імені І. Я. Горбачевського.
  • 2012 р. — пройшла тематічне удосконалення «Ендоскопія в гінекології» на базі Одеського Національного Медичного Університету.
  • 2017 р. — пройшла спеціалізацію «Ультразвукова діагностика» на факультеті ПДО Львівського Національного Медичного Університету ім. Данила Галицького