Ордатій Наталія Миколаївна

Психіатр, Психотерапевт, Психолог.
лікар першої категорії
Викликати лікаря додому
Лікар займається діагностикою та лікуванням різних форм психічних розладів. Приймає пацієнтів з такими станами: галюцинації та параноїдальні ідеї, фобії, маніакально-депресивний психоз, істеричні припадки, посттравматичний синдром, неврози. В роботі використовує сучасні методики.
Консультація

Гарна, спокійна, що з перших секунд розташовує до спілкування. З нею хочеться поділитися своїми думками та переживаннями. Володіє величезними знання у своїй професії. Не можу передати, як я їй вдячний! Моє життя кардинально змінилося.
Люба
Все відмінно! Прийом пройшов комфортно, у добродушній, та невимушеній обстановці. Обговорили всі мої насущні проблеми, розуміє ситуацію і вникає в неї. Вміє спілкуватися, дає висловитися. Усім задоволення. Обов'язково прийду знову.

• 2004 р. — Вінницький національний медичний університет імені М. І. Пирогова.