Литвиненко Юлія Петрівна

Дитячий психіатр, психотерапевт, психолог.
Лікар вищої категорії
Викликати додому
Лікар спеціалізується на діагностиці, профілактиці та лікуванні психічних порушень у дорослих та дітей. Приймає пацієнтів з вродженими та спадковими захворюваннями. Лікує синдром дефіциту уваги, нав'язливі страхи та фобії, аутизм, шизофренію, підвищену стомлюваність.
Вінниця вул. Архітектора Артинова, 38

Завьяловы
Дуже рада, що вибрала для доньки саме цього фахівця! Лікар, професіонал своєї справи. Дуже приємна, відкрита людина, що вміє розташувати до себе пацієнта! Дякую за консультацію і допомогу. Тепер розумію в якому напрямку рухатися далі!
Mary Marysiuk
Дуже кваліфікований фахівець і прекрасна людина. Вона допомогла моїй дитині подолати не одну фобію. Слава Богу, зараз уже все позаду, донька відчуває себе дуже добре. Не можу висловити на скільки я вдячна їй! Однозначно рекомендую!

• 1990 р. — Вінницький національний медичний університет імені М. І. Пирогова.