Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Розвиток молочних залоз (Развитие молочных желез)

Розвиток молочних залоз (Развитие молочных желез)

Молочна залоза є основою грудей жінки і мовою медицини називається corpus mammae. Молочна залоза нагадує витягнутий диск, оточений щільною жировою тканиною.

Молочні залози у дівчаток перебувають у зародковому стані. У період статевого дозрівання під впливом гормонів естрогенів, що виробляються в яєчниках, відбувається зростання молочних трубочок та альвеол. До чотирнадцяти - шістнадцяти років груди набувають форми, яка характерна для дорослої жінки. Формування форми соска починається віком двох – трьох років. Бувають випадки, коли відбувається затримка його розвитку, це може призвести до того, що сосок може бути втягнутим або плоским. У період статевого дозрівання обсяг грудей у ​​дівчат збільшується через активне утворення залізистої тканини, збільшення молочних проток та жиру.

У цей період залози можуть бути неоднакового розміру, що може спричинити стурбованість батьків. Але лікарі стверджують, що це норма та тривогу бити не варто. У цей період гінекологи радять берегти груди, оскільки вони особливо вразливі. Не можна засмагати без купальника, допускати травми, зайве тертя про одяг (що призводить до мікротріщин).

Розвиток молочної залози

У 12-15 років соски стають грубішими, щільнішими, відбувається їх помітне потемніння. Навколо соска утворюється тверда область, що складається із залізистої тканини. У деяких дівчат вже до 13-14 років груди досягають "дорослих" розмірів, що породжує масу комплексів. Деякі дівчатка починають сутулитися, щоб приховати груди, що виросли. Батькам та гінекологам слід проводити бесіди з підлітками, які допоможуть прийняти дівчинці зміни, що відбуваються з її тілом. У 16-25 років груди починає набувати індивідуальної форми, стає дуже еластичною, збільшується в обсязі. У юних дівчат соски, як правило, рожевого кольору. З віком їх колір темніє, вони стають грубішими на дотик. Коли дівчина починає вести сексуальне життя, груди збільшуються у розмірах і трохи опускаються. Під час вагітності відбувається її збільшення за рахунок зростання залізистої тканини. У 25-35 років груди сформувалися остаточно і повністю готові до своєї головної місії - харчування дитини. Найчастіше перед початком менструації заліза набухає і грубіє. Деякі жінки можуть відчувати у цей час неприємні відчуття - від легкого дискомфорту до болю. У цьому випадку лікарі говорять про синдром передменструальної напруги.

Розвиток раку молочної залози

Рак грудей – справжня трагедія сучасності. Це захворювання нещадно забирає мільйони життів щороку, тому лікарі радять проходити профілактичні огляди у мамолога. Причини, з яких виникає це захворювання:

  • Спадковий фактор
  • Відмова від вагітності
  • Пізні пологи (після 35 років)
  • Забиті груди
  • Відмова від годування грудним молоком
  • Хронічні стреси
  • Послаблення імунної сонце
  • Початок менструації в ранньому віці
  • Гормональні порушення
  • Куріння
Виникли питання — проконсультуйтеся з лікарем
Для запису на консультацію телефонуйте або заповніть форму зворотнього зв'язку:
(050) 301-99-26 (067) 446-11-79
Введіть ім'я
Введіть телефон
Заповніть поле телефона
Коментар
Відправляючи запит, Ви приймаиєте правила роботи сервісу
Дякуємо,

Ваш запит успішно відправлено!

У найближчий час з Вами зв'яжеться специаліст
call-центра і уточнить всі питання.

Лікарі говорять про те, що рак грудей – це не смертельний вирок, а діагноз. У багатьох країнах це захворювання успішно лікують, головне - вчасно його виявити. Адже на 4 стадії хвороби врятувати життя практично неможливо. У світі діють соціальні програми, створені задля профілактику цієї страшної хвороби. У рамках таких програм жінок закликають уважно ставитися до свого здоров'я та проходити регулярні медичні огляди.

Переклад російською мовою:

Молочная железа представляет собой основу груди женщины и на языке медицины называется corpus mammae. Молочная железа напоминает вытянутый диск, который окружен плотной жировой тканью.

Молочные железы у девочек находится в зачаточном состоянии. В период полового созревания под воздействием гормонов эстрогенов, которые вырабатываются в яичниках, происходит рост млечных трубочек и альвеол. К четырнадцати - шестнадцати годам грудь приобретает форму, которая характерна для взрослой женщины. Формирование формы соска начинается в возрасте двух – трех лет. Бывают случаи, когда происходит задержка его развития, это чревато тем, что сосок может быть втянутым либо плоским. В период полового созревания объём груди у девушек увеличивается из-за активного образования железистой ткани, увеличения млечных протоков и жира.

В этот период железы могут быть неодинакового размера, что может вызвать обеспокоенность родителей. Но врачи утверждают, что это норма и тревогу бить не стоит. В этот период гинекологи советуют беречь грудь, так как она особенно уязвима. Нельзя загорать без купальника, допускать травмы, излишнее трение об одежду (что приводит к микротрещинам).

Развитие молочной железы

В 12-15 лет соски становятся более грубыми, плотными, происходит их заметное потемнение. Вокруг соска образуется твердая область, состоящая из железистой ткани. У некоторых девушек уже к 13-14 годам грудь достигает "взрослых" размеров, что порождает массу комплексов. Некоторые девочки начинают сутулиться, чтобы скрыть выросшую грудь. Родителям и гинекологам следует проводить беседы с подростками, которые помогут принять девочке изменения, происходящие с ее телом. В 16-25 лет грудь начинает приобретать индивидуальную форму, становится очень эластичной, увеличивается в объеме. У юных девушек соски, как правило, розового цвета. С возрастом их цвет темнеет, они становятся более грубыми на ощупь. Когда девушка начинает вести сексуальную жизнь, грудь увеличивается в размерах и немного опускается. Во время беременности происходит ее увеличение за счет роста железистой ткани. В 25- 35 лет грудь сформировалась окончательно и полностью готова к своей главной миссии - питание ребенка. В большинстве случаев перед началом менструации железа набухает и грубеет. Некоторые женщины могут испытывать в это время неприятные ощущения - от легкого дискомфорта до выраженной боли. В этом случае врачи говорят о синдроме предменструального напряжения.

Развитие рака молочной железы

Рак груди – настоящая трагедия современности. Это заболевание беспощадно забирает миллионы жизней ежегодно, поэтому врачи настоятельно советуют проходить профилактические осмотры у маммолога. Причины, по которым возникает это заболевание:

  • Наследственный фактор
  • Отказ от беременности
  • Поздние роды (после 35 лет)
  • Ушибы груди
  • Отказ от кормления грудным молоком
  • Хронические стрессы
  • Ослабление иммунной системы
  • Пребывание топлесс на ярком солнце
  • Начало менструации в раннем возрасте
  • Гормональные нарушения
  • Курение

Врачи говорят о том, что рак груди – это не смертельный приговор, а диагноз. Во многих странах данное заболевание успешно лечат, главное - вовремя его выявить. Ведь на 4-й стадии болезни спасти жизнь практически невозможно. В современном мире действуют социальные программы, направленные на профилактику этой страшной болезни. В рамках таких программ женщин призывают внимательно относиться к своему здоровью и проходить регулярные медицинские осмотры.

У відділенні за адресою вулиця Вишгородська, 21 проводяться всі види ультразвукових досліджень, приймаються всі види лабораторних досліджень крові, гінекологічних та урологічних мазків, аналізи калу і сечі.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 07:00-19:00 Сб: 08:00-13:00
У відділенні за адресою пр-т Маяковського, 20 проводяться всі види ультразвукових досліджень, приймаються всі види лабораторних досліджень крові, гінекологічних та урологічних мазків, аналізи калу і сечі.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 07:00-19:00 Сб: 08:00-13:00 Нд: 08:00-13:00
У відділенні за адресою проспект Бажана, 12 проводяться всі види ультразвукових досліджень, приймаються всі види лабораторних досліджень крові, гінекологічних та урологічних мазків, аналізи калу і сечі.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 07:30-11:00 Сб: 08:00-11:00
Київ вул. Гетьмана Полуботка, 7 (Попудренко) м.Лівобережна26 6 м.Чернігівська16 5 м.Дарниця3 1
8,2
Сучасний діагностичний центр на м. Дарниця «Дніпролаб» спеціалізується на проведенні високоточних ультразвукових та ендоскопічних досліджень, дуплексному скануванні організму. Спеціалісти даного закладу проводять більш ніж 500 видів діагностичних досліджень.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 07:00-19:00 Сб: 08:00-15:00 Нд: 08:00-15:00
Бровари вул. Героїв України, 20 Б (пов. 2, каб. 3)
9,1
Броварська філія діагностичного центру «Дніпролаб» спеціалізується на проведенні дуплексного сканування і високоточних ультразвукових обстежень організму. . Для обстеження пацієнтів застосовується апаратура італійського виробництва Esaote (MyLab 50 і MyLab 40). Дана техніка дозволяє отримувати зображення високої чіткості, використовуючи при цьому різні види датчиків.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 07:00-17:00 Сб: 08:00-13:00
У Діагностичному центрі «Дніпроолаб» по вул. Тростянецька проводиться взяття біологічного матеріалу дітям та вагітним жінкам.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 07:30-19:00 Сб: 08:00-15:00
Київ вул. Чорних Запорожцев (Петра Запорожця), 26, 1 пов, 120 каб (у поліклініці) м.Дарниця44 11 м.Чернігівська42 9
8,1
Відділення діагностичної лабораторії Дніпролаб на вул. Чорних Запорожцев спеціалізується на проведенні різного роду досліджень і взятті аналізів. Взяття урогенітальних зборів на аналізи в даному відділенні проводиться з понеділка по п'ятницю до 12.00.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 08:00-12:00
Пацієнтам "Оксфорд Медікал" доступні наступні послуги: лікування псоріазу; Комп'ютерна томографія; елос епіляція; лікування головного болю; ведення вагітності; лікування геморою; різні види аналізів; лікування захворювань, що передаються статевим шляхом.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00 Нд: 08:00-20:00