Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Чи можливе передозування вітамінами

Чи можливе передозування вітамінами

Вітаміни — важливий елемент нашого здоров'я, комфортного та якісного життя. Чомусь пацієнти більше переживають через їх брак і всіляко намагаються компенсувати цю прогалину. Варто зазначити, що недостачу вітамінів найчастіше люди визначають самостійно, без будь-яких діагностичних заходів. Щодня у світу мільйони людей вживають вітаміни. Незважаючи на чіткий протокол прийому препарату, зазначений на упаковці, часто вживається значно більша кількість корисних речовин, аніж це потрібно. Навіщо?

Це пов'язано з людською необов'язковістю і всіляким спростуванням правил, а можливо, таким чином пацієнт вважає, що «оздоровиться» в більш короткі терміни. Більшість людей припускають, що надлишок вітамінів, як і їх дефіцит, не може заподіяти істотної шкоди їх здоров'ю, але на жаль, це не є правильно. Перш ніж приймати спеціальні препарати, слід бути впевненим в тому, що вашому організму вони дійсно необхідні.

Отже, що ж таке гіпервітаміноз, і чим він небезпечний?

Гіпервітаміноз — це ряд симптомів, що виникли у зв'язку з надлишком вітамінів в тілі людини. Він стосується, перш за все жиророзчинних вітамінів: А, D, E і K. Якщо розчинні у воді вітаміни організм здатний вивести природним чином, при сечовипусканні, надлишок жиророзчинних вітамінів, продукує гіпервітаміноз.

Наслідки надлишку вітаміну С:

  • розвиток сечокам'яної хвороби;
  • кристалізація солей;
  • порушення роботи шлунково-кишкового тракту і нервової системи.

Високий рівень вітаміну D негативно впливає на організм. Вкрай небезпечні наслідки передозування для годуючих і жінок при надії, так як є небезпека вад розвитку плоду, захворювання кісток у новонароджених дітей. Неконтрольований прийом вітаміну А впливає на:

  • якість зору і апетит;
  • провокує дратівливість;
  • виникнення головного болю;
  • випадання волосся;
  • і т.д.
Виникли питання — проконсультуйтеся з лікарем
Для запису на консультацію телефонуйте або заповніть форму зворотнього зв'язку:
(050) 301-99-26 (067) 446-11-79
Введіть ім'я
Введіть телефон
Заповніть поле телефона
Коментар
Відправляючи запит, Ви приймаиєте правила роботи сервісу
Дякуємо,

Ваш запит успішно відправлено!

У найближчий час з Вами зв'яжеться специаліст
call-центра і уточнить всі питання.

У дітей викликає шкірні захворювання, порушення кісток, проблеми серця, нирок, печінки і порушує роботу центральної нервової системи. Вітамін K, який регулює процес згортання крові, при неконтрольованому вживанні призводить до анемії. Дітям загрожує жовтяницею і навіть поразкою тканин головного мозку.

Крім негативного впливу на організм в цілому, надлишок деяких елементів, впливає на кількість інших незамінних речовин. Таким чином, неконтрольоване заповнення вітамінів призведе до боротьби з наслідками гіпервітамінозу, недостатність мінералів і мікроелементів, життєвоважливих для гармонійної роботи організму в цілому.

Допомогти уникнути прийому спеціальних добавок, а також гіпервітамінозу допоможе лікар-дієтолог, він оптимізує і збалансує ваш раціон харчування. Усі необхідні елементи для повноцінної роботи організму ми можемо отримати з повсякденною їжею. Однак існують свої нюанси, ось в такому випадку призначають медикаментозне заповнення тієї чи іншої вітамінної добавки.

Багатопрофільний медичний центр "Адоніс" на вулиці Жилянській — один з п'яти філій мережі медцентрів, надає повний спектр лікувально-діагностичних послуг з провідних напрямів медицини для всієї сім'ї.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 08:00-18:00 Сб: 08:00-18:00 Нд: 09:00-17:00
Акушерський стаціонар "Адоніс" входить в мережу медичних центрів столиці, спеціалізується на наданні кваліфікованої медичної допомоги під час вагітності та пологів. Тут працюють досвідчені лікарі вищої кваліфікаційної категорії: акушери-гінекологи, неонатологи, анестезіологи, лактологи, психологи.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 00:00-24:00 Сб: 00:00-24:00 Нд: 00:00-24:00
Київ наб. Дніпровська, 26 Г м.Осокорки1 1 м.Славутич15 5
8,1
Стоматологія «Адоніс» — філія мережі медичних центрів, спеціалізується на проведенні всебічного лікування зубів і відновлення жувальних функцій. У клініці працюють стоматологи високої кваліфікації.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 08:00-21:00 Сб: 08:00-17:00 Нд: 09:00-15:00
Київ вул. Єлизавети Чавдар, 8 м.Осокорки12 10 м.Позняки17 4
6,2
Добродій — клініка для всієї сім'ї, яка надає послуги висококваліфікованих лікарів різних спеціальностей, лабораторне та інструментальне обстеження. Доступна послуга виклику лікаря додому, оформлення довідок. Для вакцинації використовуються вакцини лідерів світового ринку вакцин Glaxo Smith Kline (GSK), Sanofi-Aventis.
Пн — Пт: 09:00-20:00 Сб: 09:00-18:00 Нд: 09:00-16:00
Приватний кабінет судинного хірурга Мелень А. П. пропонує діагностику, лікування та профілактику захворювань судинної системи. В кабінеті працює лікар-хірург вищої кваліфікації, кандидат медичних наук.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-18:00 Сб: 10:00-18:00
Медична клініка "Жіночий лікар" спеціалізується на проведенні лікувально-діагностичних і профілактичних заходів щодо усунення захворювань жіночої репродуктивної системи. У штаті клініки лікарі вищої та першої категорії за напрямками: акушерство і гінекологія, ендокринологія, мамология, онкологія, кардіологія, неврологія, урологія, терапія, отоларингологія.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00
Київ м. Ірпінь, вул. Ново-Оскольская, 8 В
8,1
Багатопрофільний медичний центр "Первоцвіт" надає лікувально-діагностичні послуги за різними напрямками, займається традиційною і нетрадиційною медициною для всієї родини. Тут зібрано широкий круг фахівців, серед яких кандидати наук, лікарі вищої, першої та другої кваліфікаційних категорій.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 09:00-19:00 Нд: 09:00-19:00
Київ с. Капітанівка, вул. Соборна, 21
6,1
Медичний центр "Кібер Клініка Спіженка" спеціалізується в лікуванні онкологічних хвороб за допомогою радіохірургії, хіміотерапії, променевої терапії, нейрохірургії. Підвищена увага приділяється ранній діагностиці і профілактиці. Медичний центр має вищу категорію акредитації, нагороджений державною премією. Ведеться активна співпраця з Європейськими та Американськими медичними установами.
Пн — Пт: 00:00-24:00 Сб: 00:00-24:00