Сторінка 2. Лікарі стоматологи в Одесі (Пересипський район)

Любаша
Вместе с сыном приходили на прием к Инге Васильевне. О враче остались самые хорошие впечатления. Для меня было главное, что ребенок и врач нашли общий язык. Лечение проходило в игровой форме, без слез и истерик. Обязательно в следующий раз придем к этому врачу.
12 лютого '17 г.
Очень хороший доктор. Рекомендую!
25 листопада '16 г.
Евгения
Проходили у нее курс процедур. Доктор очень хорошая, внимательная и ответственная. С ребенком сразу поладила, на каждом приемем доступно объясняла что и для чего делает. Спасибо за проведенное лечение.
15 вересня '16 г.
Дарья
Провел лечение, расписал рекомендации, ответил на все вопросы, которые меня интересовали.
01 липня '16 г.
Стоматолог
Лікар стоматолог-терапевт, спеціалізується на лікуванні і відновленні зубів у дорослих і дітей. Проводить усунення причин кровоточивості ясен і неприємного запаху. В її компетенцію також входять процедури по зміцненню зубної емалі.
Рентгенолог
21 рік досвіду
Лікар-рентгенолог, спеціалізується на проведенні діагностичних процедур за допомогою променевих методів. Виконує підготовку до проведення обстежень та розшифровку отриманих результатів. Володіє методами рентгенології та комп'ютерної томографії у проведенні діагностики. Проходив курси підвищення кваліфікації під керівництвом українських та зарубіжних фахівців.
Стоматолог
Лікар-стоматолог, спеціалізується на лікуванні карієсу, пульпіту, стоматиту та інших захворювань зубів. Виконує художню реставрацію, протезування знімними і незнімними протезами, відбілювання, чищення зубного каменю.