Лікарі ендокринологи в Одесі (Пересипський район)

Юлиана
Просянник Олеся Викторовна, чудесный опытный доктор! Знающий свое дело! Прекрасный врач и приятная женщина. Всегда поможет в консультации. Профессионал с большой буквы!! Во многом помогла мне и моей семье! Побольше бы таких прекрасных специалистов и просто приятных врачей! Спасибо Вам большое, что Вы есть!
30 листопада '-1 г.
Ирина Олеговна
К эндокринологу я пришла сама, видя плачевный опыт моих подруг пытающихся самостоятельно справиться с симптомами климакса. Олеся Викторовна наблюдает мою дочь, имеет диагноз аутоиммунный тиреоидит. Лечение довольна. Я тоже получила исчерпывающую консультация и планирую в дальнейшем обращаться за помощью к доктору Просянник.
27 березеня '19 г.
Ендокринолог
Лікар займається профілактикою, виявленням та лікуванням патологій ендокринної системи. Приймає пацієнтів з цукровим діабетом, вузловим зобом, запаленням щитовидної залози і надлишковим виробленням гормону росту. Консультує жінок перед плануванням вагітності і у період менопаузи.
Ендокринолог
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні ендокринологічних захворювань. Для уточнення діагнозу призначає розширений аналіз крові, аналіз крові на гормони та УЗД щитовидної залози. Лікує цукровий діабет, аутоімунний тиреоїдит, хворобу Іценко-Кушинга, остеопороз та ожиріння.
Записатися на прийом2 онлайн записи