Лікарі отоларингологи в Одесі (Пересипський район)

Василиса
Обратилась по совету сестры, решила привести на прием ребенка. Не хочу говорить о болезнях ребенка, но именно Александру Анатольевичу удалось ее решить. Я довольна тем, что обратилась к нему. Теперь болезни горла нам не страшны!
21 січня '20 г.
Отоларинголог
Лікар-отоларинголог, займається діагностикою, профілактикою та лікуванням ЛОР-захворювань. Приймає пацієнтів (дорослих і дітей) з гострим тонзилітом, отитом, ринітом, гайморитом і сірчаними пробками. Олександр Вікторович виконує промивання носа і лакун піднебінних мигдалин, пневмомассаж барабанної перетинки.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Отоларинголог
Доктор лікує широкий спектр захворювань вух, горла та носа. Приймає пацієнтів із хропінням, невритом слухового нерва, отитом, хронічним тонзилітом, ринітом, гайморитом, фронтитом та іншими патологіями ЛОР-органів. Виконує промивання носа та лакун мигдаликів. Займається видаленням сторонніх тіл з носа та вух. Здійснює видалення сірчаних пробок.
Записатися на прийом7 онлайн записів
Отоларинголог, отоларинголог-хірург
Лікар проводить лікування ЛОР-захворювань за допомогою консервативних і хірургічних методів. Виконує промивання носа і лакун піднебінних мигдалин. Видаляє сторонні тіла з носової порожнини і вух. Приймає пацієнтів з хронічним нежитем, болем у вухах або горлі.