Сторінка 2. Лікарі стоматологи в Києві (метро Виставковий центр)

Olie
Просто чудовий спеціаліст. Проводила огляд моїй дитині. Все пройшло просто чудово! Дитина зовсім не боялася лікаря, як це часто буває. Фахівець зробила все чітко та якісно. дала слушні поради по догляду за зубками. Все сподобалося! Дякую!
14 лютого '20 г.
Євгенія Олександрівна чудовий лікар! Вчора були з дитиною у неї на консультації, просто вирішили прийти на огляд. Нам все дуже сподобалося. Дуже привітна людина, та справжній професіонал. Порадила оглядатися раз в рік. Задоволені!
13 лютого '20 г.
Антон
Врач восстановила передние зубы после травмы! (Скол 1/2 зуба и второй почти под корень, да так что нерв пришлось удалить) Переживал, что будет видно, но по факту - СУПЕР!!! Очень благодарен! Однозначно рекомендую!
30 листопада '-1 г.
Алена
Доктор спасла зубки моего ребенка. С рождения молочные зубки начали крошиться. Похоже на плохую наследственность. Врач сделала все возможное, чтобы остановить этот процесс. Надеемся коренные не пострадают.
20 березеня '19 г.
Стоматолог-терапевт
Лікар спеціалізується в області терапевтичної стоматології та дитячої стоматології. Лікує всі види карієсу, виконує пломбування зубних каналів, проводить відбілювання і художню реставрацію зубів. В роботі використовує сучасні та традиційні методики.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Стоматолог
Дитячий стоматолог, проводити діагностику и лікування хвороб порожніні рота у дітей різніх вікових груп. Володіє важлівімі, необхіднімі навички в Галузі дитячої психології и спілкування з неконтактні дітьми від 0 років. Перед лікуванням ставити план лікування, при необхідності проводити консультації з суміжнімі спеціалістами та батьками. После Завершення лікування дает рекомендації, як правильно доглядаті за зубами.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Хірург-імплантолог, ортопед
Лікар займається атиповим видаленням зубів, видаленням доброякісних новоутворень ротової порожнини. Спеціалізується у галузі дентальної імплантації, апікальної хірургії. Проводить тотальне протезування з підняттям прикусу, знімне та незнімне протезування, кісткову пластику, відновлення коронкової частини зубів.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Київ вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4 (ТРЦ "Комод", центральний вхід, 6 поверх ліфтом м.Лівобережна21м.Дарниця149
Стоматолог
Лікар спеціалізується на лікуванні захворювань зубів і ясен. Проводить професійну гігієну ротової порожнини і апаратне відбілювання зубів. Лікує карієс, пульпіт і періодонтит. Виконує художню реставрацію зубів. В роботі використовує сучасні стоматологічні матеріали та новітні техніки.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Стоматолог-ортодонт
Лікар веде ортодонтичний прийом. Займається лікуванням (знімна/незнімна техніка, MEAW, TAD) зубощелепних аномалій, проводить ортодонтичну підготовку до встановлення імплантатів або тотальної ортопедичної реабілітації, ортодонтичне лікування періо-пацієнтів.
Записатися на прийом3 онлайн записи