Сторінка 2. Лікарі стоматологи в Києві (метро Театральна)

Не передать мой восторг, когда я увидела свои передние зубки в зеркале после художественной реставрации зубов. Это что потрясающее! Моя самая искренняя благодарность высококлассному специалисту Святославу Викторовичу!
25 лютого '19 г.
Ортодонт
Лікар займається лікуванням порушень прикусу. Виконує установку брекет-систем. Проводить лікування за допомогою прозорих кап та мікроімплантів. Здійснює прийом дорослих та дітей. Лікує утруднене носове дихання через вузьку верхню щелепу. Консультує з питань розвитку щелеп, положення та росту зубів.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Консультація бесплатно/безкоштовно
Стоматолог-терапевт, ортопед, хірург
Доктор спеціалізується в області терапевтичної стоматології. Виконує ендодонтичне лікування каналів, атиповий видалення зубів. Проводить незнімне протезування зубного ряду (металокераміка, вініри, протезування на імплантатах). Лікує всі види карієсу, займається художньою реставрацією зубів.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Стоматолог-терапевт