Сторінка 4. Лікарі діагности в Києві (метро Тараса Шевченко)

Отличный специалист ультразвуковой диагностики и врач гинеколог Авад Лина Мохаммедовна. Наблюдалась в доктора Авад во время беременности. Очень внимательный, профессиональный доктор. Индивидуальный подход к пациентам, не назначает ничего лишнего. Очень довольна выбором доктора и клиники.
19 березеня '19 г.
Доктор отлично смотрит на УЗИ, ничего не пропускает. Рекомендую обращаться.
08 вересня '16 г.
Алексей
Стоимость диагностики оправдана ее информативностью и точностью. Рекомендую.
14 серпня '16 г.
Гінеколог, УЗД-фахівець
21 рік досвіду
Доктор спеціалізується в області гінекології та ультразвукової діагностики. Виконує установку контрацептивного кільця і внутрішньоматкової спіралі. Здійснює ведення вагітності. Проводить конизацию шийки матки, пластику статевих губ і гіменопластику.
Консультація от 900 грн.
УЗД-фахівець
Лікар УЗ-діагностики і багатопрофільний хірург надає послуги ультразвукових досліджень органів травної, сечовидільної та статевої систем. Також за допомогою сучасних технологій діагностує недуги сечового міхура і м'яких тканин.
Сімейний лікар, кардіолог
Викликати лікаря додому
Лікар займається виявленням та терапією захворювань органів дихальної, серцево-судинної і травної систем. Здійснює прийом дорослих і дітей. Виконує добове моніторування артеріального тиску та електрокардіографію. Лікує ангіну, бронхіт, грип, риніт, гіпертонічну хворобу, ішемічну хворобу серця та серцеву недостатність.
Акушер-гінеколог, лікар УЗД
Аліна Олегівна у своїй практиці використовує сучасні методи діагностики та лікування гінекологічних захворювань. Основні напрямки у роботі: діагностика та лікування захворювань шийки матки (ерозія, дисплазія): кольпоскопія, лазерна вапоризація, радіохвильова терапія, конізація шийки матки; діагностика та лікування запальних захворювань та захворювань, що передаються статевим шляхом; обстеження та лікування пацієнтів з порушенням менструального циклу та дисфункціональними матковими кровотечами; введення та видалення внутрішньоматкових контрацептивів; УЗД органів малого тазу, у тому числі в циклах ЕКЗ.