Сторінка 2. Лікарі психологи в Києві (Солом'янський район)

После сеансом холотропного дыхания прописаного доктором у меня ухудшилось психическое стостояние. Еле отошла. Мне лично такая терапия не подошла.
27 червеня '17 г.
Игорь
Помощь Белова в свое время для меня была очень кстати. После курса лечения у Олег Борисовича чувствую себя очень хорошо. Он настоящий профессионал своего дела!
07 лютого '17 г.
Григорий
Обратился к этому врачу после долгого "перебора" других психотерапевтов - никак не мог найти своего. Галина Борисовна подошла к делу ответственно, вместе мы подобрали наиболее эффективную стратегию проведения сеансов. С уверенностью могу сказать, что буду посещать сеансы этого врача, рекомендую также специалиста другим
08 серпня '16 г.
Вадим
Сеансы проводит в дружеской, доверительной атмосфере. Такому врачу не страшно открыть душу и рассказать о проблемах. Хожу не первый месяц, и с чистой совестью могу утверждать, что эффект чувствуется. Буду ходить и дальше - помогает разобраться в себе
13 жовтня '16 г.
Психолог, Психотерапевт
Доктор Єлісєєва Галина Борисівна надає послуги психологічної допомоги. Проводить консультативні, а також регулярні, сеанси психотерапії. Допомагає позбутися від тривоги і нав'язливості, лікує фобії і панічні атаки. Для лікування звертається до класичного психоаналізу, а також нетрадиційним методикам. Застосовує гіпноз і арт-терапію.
Психолог, Психотерапевт
Лікар-психіатр вищої кваліфікаіцонной категорії, має також першу категорію кваліфікації в області психотерапії. Кандидат медичних наук, займається лікуванням стресів і депресії. Надає послуги консультування, сеансу психотерапевта, постановки діагнозу. Лікує такі розлади, як анорексія і булімія, фобії, тривожні і нав'язливі стани, обсесивно-компульсивний розлад. Приймає пацієнтів з неврозами, панікою і порушеннями свідомості, якщо тільки вони не викликані неврологічними патологіями. Складається в декількох психіатричних асоціаціях, включаючи Асоціацію психіатрів України.
Пренатальний психолог, онкопсихолог, психолог-консультант
Спеціаліст займається індивідуальним та сімейним психологічним консультуванням. Надає психологічну допомогу онкологічним пацієнтам та їх родичам. В роботі використовує сучасні методики. Приймає пацієнтів з тривожністю, нервозністю, фобіями, панічними атаками та безсонням.
Консультація от 1500
Київ вул. Богданівська, 7 В м.Вокзальна1413